En İyi Torrent Sitesi Destek Topluyor!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
En iyi torrent sitesine destek verenler, sonunda bir sitede buluştular ve tepkilerini dile getirdiler. İşte destek verenlerin tam listesi.

Yasal olmayan dosyaların indirilip paylaşılmasına destek oldukları için mahkemelerle başı dertte olan torrent arama sitesi The Pirate Bay için verilen destekler de ilginç. Filesharer.org adresinde, dosya paylaşımının sınırsız olmasını destekleyenler, adını, bulunduğu yeri ve bir fotoğrafını göndererek manevi katkıda bulunuyorlar.

:: Sizce bu site kapatılmalı mı?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
özgür paylaşımın önü alınamaz, yaşasın haklı paylaşım mücadelemiz.

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
söylediğim gibi tepkiler büyüyor.o ülkenin bakanlarından birinin bile insanlar indiriyorsa bunu neden kısıtlıyalım tarzı söylevlerinden ve halkın tepkisinden de anlaşılacağı üzere kolay kolay kapatılamıyacak.hele isveç gibi bir çok konuda özgür bir ülkede.

Beowulf

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
asla kapatılmamalı. torrent yok olursa hiçbirşeyin anlamı kalmaz.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Parası olan gidip her şeyin orjinalini alıyor zaten.Bırakın da gariban korsana talim etsin :D

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Hızlı internet satarken sloganlar nedense filmleri x saniyede indireceksiniz. ışık hızında. valla bak müzikler saniyeler içinde bilgisayarınızda şeklinde reklam yapmaya gelince siz reklam yapmayı iyi bilirsiniz. :) Aa unuttuk tabi bu filmler, müzikler yasal oluyordu dimi kesinlikle torrent falan değil aa ayıp.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hayır kapatılmamalı..:)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Tabiki kapatılmamalı,ona ihtiyacımız var..sonra Lost'un, Heroes'un hali ne olur :)

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
destekliyoruz :D
piratebay a dokunan eller kırılsın:donatello:

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
biri gider diğeri gelir..sorun değil...belki biraz yavaşlama olur ama...
ayrıca veritabanını başka bi isimle aynen devam ettiremez mi ki?

destek verenlerden birisi :)
10419-l.jpg

şekerleme eylemi sanırım ;)

sakagibi09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet uçsuz bucaksız bi deniz :) Biri kapatılır 5 i birden açılır yerine. Kullanıcılarda bu azim olduktan sonra tankla topla gelseler engelleyemezler :)

Haaa iş protestoysa evet bende protesto ediyom :D

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
allah torrenti başımızdan eksik etmesin :)

youkseal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bi saçma düşüncedir o öyle... ASLA ve KATTA KAPATILMAMALI...

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Herkes kendi penceresinden bakmış olaya..Ben de orjinal olmayan yazılımlar kulanıyorum ama torrent=hırsızlık...

lisanssız aldığımız herşe hırsızlıktır.Kapatmak için mücadele edenler sonuna kadar haklıdır.İyi valla,hem çalalım hem de haklı mücadelemiz diyellim neyin hakkı:D

Yukarda eleştirdiğim durumlar benim için de geçerli ben de lisanssız ürün kullanıyorum.Torentten film indiriyiorum.Ama bu tepki haklıdır diyecekkadar da yüzsüzlük edemiyorum..(kendi adıma)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Herkes kendi penceresinden bakmış olaya..Ben de orjinal olmayan yazılımlar kulanıyorum ama torrent=hırsızlık...

lisanssız aldığımız herşe hırsızlıktır.Kapatmak için mücadele edenler sonuna kadar haklıdır.İyi valla,hem çalalım hem de haklı mücadelemiz diyellim neyin hakkı:D

Yukarda eleştirdiğim durumlar benim için de geçerli ben de lisanssız ürün kullanıyorum.Torentten film indiriyiorum.Ama bu tepki haklıdır diyecekkadar da yüzsüzlük edemiyorum..(kendi adıma)
Az yada çok illegal yazılım kullandığınızın önemi yok. Sonuçta kullanıyorsunuz. Hırsızlıksa, hadi kullanma? Windows lisansına 250 $ para ver. Kaspersky lisansına para ver 50 $. Tune-Up yazılımlarına para ver 20-30 $.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Az yada çok illegal yazılım kullandığınızın önemi yok. Sonuçta kullanıyorsunuz. Hırsızlıksa, hadi kullanma? Windows lisansına 250 $ para ver. Kaspersky lisansına para ver 50 $. Tune-Up yazılımlarına para ver 20-30 $.

ben az yada çok lisanssız ürün kullandıgımdan bahsetmedim.Ben de lisanssız ürün kullanıyorum dedim.

Arıca ürünlerin fiyatlarının pahalı olması bizim onları çalmamız için ir neden değil..Neden kabul etmiyorsunuz ya bu yaptığımızın adı emek hırsızlığı.Ben bunu itiraf ediyorum da siz kılıf uydurmaya calısıyorsunuz.

Bir hırsız da banka soyunca napiyim param yoktu derse ona hak mı vereceğiz..

Tekrar ediyorum bu hırsızlığı ben de yapıyorum sizden farkım ben bunun hırsızlık oldugunu kabul ediyorum.Ama siz masumane sebeplr üretmeye çalışıyorsunuz.EE hırsızlık psikolojisi:)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Çalma efenim o zaman hırsızlıksa. Hem hırsızlık diyorsun hem kullanıyorum diyorsun. Evet pahalılık bir neden. Mesela 1.600 $ olan bir Photoshop lisansına niye para vereyim. Benim bilgisayarım 1.600 $ değil.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Valla hırsızlıksa bu, zenginler cennete gidecek biz garibanlar ise cehenneme...:) Yani dünyada bedava yazılım indirmeyen var mıdır? Valla ins.. hırsızlık değildir yoksa cennete bir allahın kulu bile gidemez:D Bizi bu dünyada sömüren bill gates gibi adamlar bi de öbür dünya da karsımıza cıkar ve sömürür bu mantığa göre.:) Bu işte bir gariplik yok mu sizce?

Son mesajlar