En İyi Torrent Sitesi Destek Topluyor!

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
En iyi torrent sitesine destek verenler, sonunda bir sitede buluştular ve tepkilerini dile getirdiler. İşte destek verenlerin tam listesi.

Yasal olmayan dosyaların indirilip paylaşılmasına destek oldukları için mahkemelerle başı dertte olan torrent arama sitesi The Pirate Bay için verilen destekler de ilginç. Filesharer.org adresinde, dosya paylaşımının sınırsız olmasını destekleyenler, adını, bulunduğu yeri ve bir fotoğrafını göndererek manevi katkıda bulunuyorlar.

:: Sizce bu site kapatılmalı mı?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

Cursed

Asistan
söylediğim gibi tepkiler büyüyor.o ülkenin bakanlarından birinin bile insanlar indiriyorsa bunu neden kısıtlıyalım tarzı söylevlerinden ve halkın tepkisinden de anlaşılacağı üzere kolay kolay kapatılamıyacak.hele isveç gibi bir çok konuda özgür bir ülkede.

hellmarch

Profesör
Hızlı internet satarken sloganlar nedense filmleri x saniyede indireceksiniz. ışık hızında. valla bak müzikler saniyeler içinde bilgisayarınızda şeklinde reklam yapmaya gelince siz reklam yapmayı iyi bilirsiniz. :) Aa unuttuk tabi bu filmler, müzikler yasal oluyordu dimi kesinlikle torrent falan değil aa ayıp.

zelenga

Profesör
biri gider diğeri gelir..sorun değil...belki biraz yavaşlama olur ama...
ayrıca veritabanını başka bi isimle aynen devam ettiremez mi ki?

destek verenlerden birisi :)

şekerleme eylemi sanırım ;)

sakagibi09

Üyecik
internet uçsuz bucaksız bi deniz :) Biri kapatılır 5 i birden açılır yerine. Kullanıcılarda bu azim olduktan sonra tankla topla gelseler engelleyemezler :)

Haaa iş protestoysa evet bende protesto ediyom :D

ZorhaK

Rektör
Herkes kendi penceresinden bakmış olaya..Ben de orjinal olmayan yazılımlar kulanıyorum ama torrent=hırsızlık...

lisanssız aldığımız herşe hırsızlıktır.Kapatmak için mücadele edenler sonuna kadar haklıdır.İyi valla,hem çalalım hem de haklı mücadelemiz diyellim neyin hakkı:D

Yukarda eleştirdiğim durumlar benim için de geçerli ben de lisanssız ürün kullanıyorum.Torentten film indiriyiorum.Ama bu tepki haklıdır diyecekkadar da yüzsüzlük edemiyorum..(kendi adıma)

hellmarch

Profesör
Herkes kendi penceresinden bakmış olaya..Ben de orjinal olmayan yazılımlar kulanıyorum ama torrent=hırsızlık...

lisanssız aldığımız herşe hırsızlıktır.Kapatmak için mücadele edenler sonuna kadar haklıdır.İyi valla,hem çalalım hem de haklı mücadelemiz diyellim neyin hakkı:D

Yukarda eleştirdiğim durumlar benim için de geçerli ben de lisanssız ürün kullanıyorum.Torentten film indiriyiorum.Ama bu tepki haklıdır diyecekkadar da yüzsüzlük edemiyorum..(kendi adıma)
Az yada çok illegal yazılım kullandığınızın önemi yok. Sonuçta kullanıyorsunuz. Hırsızlıksa, hadi kullanma? Windows lisansına 250 $ para ver. Kaspersky lisansına para ver 50 $. Tune-Up yazılımlarına para ver 20-30 $.