Türkiye pazarında yer alan en iyi telefon üreticisi?

• İphone

• Huawei

• Samsung

• Xiaomi

• OnePlus

• HTC

• Honor

• LG

• Meızu

• Nokıa

• Asus

• GeneralMobile

• Sony

• Lenovo

• Casper

• Vestel

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
EN İYİ TELEFON ÜRETİCİSİNİ SEÇİYORUZ

indir_90x40.jpg Opera Anlık Görüntü_2018-10-15_145650_www.oneplus.com.png
1539604108264.png
Opera Anlık Görüntü_2018-10-15_150533_www.nokia.com.png Opera Anlık Görüntü_2018-10-15_150127_www.asus.com.png

Ben kendi sıralama mı yaptım sizinde sıralamanızı yapıp göndermenizi bekliyorum. Listede sadece Türkiye Pazarında bulunan firmalara yer verilmiştir.

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Huaweii sadece kendisine değil en büyük baş firmalara parça üreten bir şirket. Açık ara fark ile önde.

Tttunahan

Profesör
Yasaklı
Samsungun s ve Note serisini tek geçerim adamlar kendilerinden başka çoğu firmaya parça satıyor dahada konuşmaya gerek yok

Leand

Dekan
En iyi telefon üreticisi dendiği zaman;
1 apple
2 htc
3meiźu
4samsung
5 sony
6 huawei diye gider ama trde htc alınmaz yada meizu çünkü ne model gelir ne servis var ayrıca htc bizim için biraz pahallı

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Fiyat performans ürünü olarak Xiaomi, En hızlı ve güçlü cihazı Apple, en şık gösterişli cihazı Samsung, Fotoğrafçılıkta hakkını verebilen Huawei ve Yerli üretimde hakkıyla ellerinden gelen en iyi cihazı General Mobile yapmaya çalışıyor.

Honor la Huawei yi ayırmak biraz garip geldi :smirk:
Honor Huawei nin alt markası fakat genel müdür Kevin Wang' aynı ar-ge merkezi ve lojistiğe sahibiz fakat biz kendi ürün tasarım merkezine sahibiz ürün satış tarafında da aynı stratejiye sahip değiliz farklı bir satış ve pazarlama stratejisine sahibiz diyor bende bu yüzden listede Honor markasına da yer verdim.

Harnapazade

Doçent
Eskiden olsa Sony derdim ama Sony üst segmentte Z5 Premium'dan sonra FM Radyo kullanmayı bıraktığı için şu an LG favorim. Umarım onlarda vazgeçmezler samimi söylüyorum LG kullanma sebebim FM Radyo ve Çift Tıkla Uyandırma...