Anket En İyi Spiderman Hangisi Oyuncunu Seç Ve Savaşa Başla

En iyi Spiderman kim

• Nicholas Hammond

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tobey Maguire

Kullanılan: 13 76.5%
  • Andrew Garfield

Kullanılan: 2 11.8%
  • Tom Holland

Kullanılan: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Evet sizce Spidermani en iyi canlandıran oyuncu kimdir bakalım en çok sevilen oyuncu kim

Not: no way home da olanları da hesaba katıp yaşanan olayları gözden geçirip bir seçim yapmanızı tavsiye ederim.

Bence şuan en çok şey kaybeden Spiderman Tom Holland
Zaten anası babası yoktu amcası yoktu üstüne May yengesini kaybetti sevgilisi ve arkadaşları onu hatırlamıyor vs
Son filmle özüne döndü kendi kostümünü yaptı polis telsizlerinin konuşmalarını dinlemeye başladı geçim sıkıntıları falan başladı derken şuan Tom Holland baya iyi gidiyor

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Tom Holland'in oyunculugunu begenmiyorum.

Tobey guzel oynadi ve dunyayi kasti kavurdu ama ben en cok Andrew'i seviyorum.
Orijinal Spider Man'e daha yakin.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bence de Tobey Maguire aralarından beğendiğim ve iyi olanı. Tabii ki diğerleri de çok kötüdür demiyorum. Onlar da iyiler. Herkesin fikri farklı olabilir.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Hocam Peter Parker olarak açık ara önde hatta en iyisi ama Spiderman olarak savaş tecrübesi en yüksek olan şuan Tom Holland thanosla savaştı
Hikayesel anlamda ve olgunluk anlamında tobey maguire fark atıyor ama savaş tecrübesi anlamında Tom Holland önde

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hocam Peter Parker olarak açık ara önde hatta en iyisi ama Spiderman olarak savaş tecrübesi en yüksek olan şuan Tom Holland thanosla savaştı
Hikayesel anlamda ve olgunluk anlamında tobey maguire fark atıyor ama savaş tecrübesi anlamında Tom Holland önde
Ona bakarsan tobeyde thanos gibi 3 tanesiyle savaştı sandman, hary ozborn goblini artı venom vardı birde üçüncü filminde 3 viilianla savaşması thanosa bedel tom holland no way homeda olgunlastı daha yeni hep starkın gölgesindeydi

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Ona bakarsan tobeyde thanos gibi 3 tanesiyle savaştı sandman, hary ozborn goblini artı venom vardı birde spiderman 3 filminde 3 vilianla savaşması thanosa bedel
Hocam biraz abarttiniz adam tek siklatmasiyla evrenin yarısını yok etti
Mysteriyo yu yendi
Kahramanların savaşında kış askerini falan yendi bazı süper kahramanları yendi
Tom Holland Spidermani şuan kötü gösterildi ama potansiyeli olan bir karakter

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hocam biraz abarttiniz adam tek siklatmasiyla evrenin yarısını yok etti
Mysteriyo yu yendi
Kahramanların savaşında kış askerini falan yendi bazı süper kahramanları yendi
Tom Holland Spidermani şuan kötü gösterildi ama potansiyeli olan bir karakter
Abartmadım avengers hata yapmasa o şıklatma olmayacaktı sonsuzluk taslarına sahip çıkabilselerdi thanos hiçti tek başına hocam dediğim gibi tobey 1 vs 3 attı tom holland hep stark sayesinde bi yerlere geldi no way home da daha yeni olgunlastı tek başna bişeyler yapabilecek konuma gldi mysterio dediğin vilian o kadar yetenekli değil bi nevi kendi teknolojisini yendi tom holland bnm gözümde sandman daha üstün mysteriodan thanos çok abartıldı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,107
İlk olan daha iyi. Doğal ağ fırlatıyor
Ama diğerleri teknolojik zımbırtılarla uğraşıyo.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Abartmadım avengers hata yapmasa o şıklatma olmayacaktı sonsuzluk taslarına sahip çıkabilselerdi thanos hiçti tek başına hocam dediğim gibi tobey 1 vs 3 attı tom holland hep stark sayesinde bi yerlere geldi no way home da daha yeni olgunlastı tek başna bişeyler yapabilecek konuma gldi mysterio dediğin vilian o kadar yetenekli değil bi nevi kendi teknolojisini yendi tom holland bnm gözümde sandman daha üstün mysteriodan thanos çok abartıldı
Thanos abartilmadi bile çizgi romanlarda daha güçlü
Sonra arkadaşı geldi tobeyin
Hocam Tom Holland Spidermanine starkin yardım ettiği doğru ama sadece stark sayesinde değil 3 filmin 2 sinde kendi emeği coktu
Hocam o dedikleriniz şuan da öyle değil artık starkin teknolojisine parasına sahip değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk olan daha iyi. Doğal ağ fırlatıyor
Ama diğerleri teknolojik zımbırtılarla uğraşıyo.
Benim bildiğim kadarıyla çizgi romanlarda da ağ aticilarindan atıyordu
Tabi organik ağ çok iyi tobey bu konuda önde

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Thanos abartilmadi bile çizgi romanlarda daha güçlü
Sonra arkadaşı geldi tobeyin
Hocam Tom Holland Spidermanine starkin yardım ettiği doğru ama sadece stark sayesinde değil 3 filmin 2 sinde kendi emeği coktu
Hocam o dedikleriniz şuan da öyle değil artık starkin teknolojisine parasına sahip değil

Benim bildiğim kadarıyla çizgi romanlarda da ağ aticilarindan atıyordu
Tabi organik ağ çok iyi tobey bu konuda önde
Bana göre tek filmde kanıtladı kendini tom holland oda no way homeda diger iki filmde spiderman çok etkisizdi rolde

Reaksiyon puanı
307
Evet sizce Spidermani en iyi canlandıran oyuncu kimdir bakalım en çok sevilen oyuncu kim

Not: no way home da olanları da hesaba katıp yaşanan olayları gözden geçirip bir seçim yapmanızı tavsiye ederim.

Bence şuan en çok şey kaybeden Spiderman Tom Holland
Zaten anası babası yoktu amcası yoktu üstüne May yengesini kaybetti sevgilisi ve arkadaşları onu hatırlamıyor vs
Son filmle özüne döndü kendi kostümünü yaptı polis telsizlerinin konuşmalarını dinlemeye başladı geçim sıkıntıları falan başladı derken şuan Tom Holland baya iyi gidiyor
Tobey çünkü;

Gerçek örümcek adam o, diğerleri onun devamı. Son filmde de izlerseniz görürsünüz

O yüzden Tobey, ayrıca o masmavi gözleri ayrı kalite katıyordu ama şuan son halini beğenmedim.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Ona bakarsan tobeyde thanos gibi 3 tanesiyle savaştı sandman, hary ozborn goblini artı venom vardı birde üçüncü filminde 3 viilianla savaşması thanosa bedel tom holland no way homeda olgunlastı daha yeni hep starkın gölgesindeydi
Orumcek adam asiri guclu bir karakterdir. Mesela normal insanlara gercek gucuyle vurmaz. Eger vurursa olurlermis.

Tobey bu filmde çok sönük kaldı, göründüğü an kostümünü bile gitmemişti. Andrew çok iyiydi filmde.
Ozellik MJ'yi kurtardigi ve agladigi zaman, cok iyiydi.

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Ha bu arada Miles Morales Spidermani Tom Holland Spidermaninin filminde olabilir
The Amazing Spiderman 3'de olacak. Miles moralese no way homeda gönderme vardı andrewin olduğu evrende olabilir. Miles zaten ergen bi karakter tom hollandda daha genç mantıksız olur milese hoca lazım yetişkin spidermalardan biri olması gerekiyor andrew açıklama yapmıs yeniden dönmek isterim eğer marvel ve sony isterse diye barışmışlar sony ile muhtemelen tasm 3 gelebilir sen no way homu izlemedin galiba kaçırmışssın göndermeyi yabancı haber kaynakları sonyin andrew garfield ile yeni projeleri üstünde çalıstığını yazıyor

Son düzenleme: