En İyi En Hızlı İnternet Servis Sağlayıcısı Hangisi

Bu konuyu okuyanlar

jack_extreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
birkaç gündür araştırma içerisindeyim en iyi en hızlı servis sağlayıcısı hangisi bunu araştırıyorum fakat o kadar seçenek varki kimisi kampanyalı(3 ay 5 ay şu kadar sonra bu kadar gibi) kimisi hediyeli kimi fiber filan ben şuanda ttnet 1 megabit sınırsız kullanıyorum ve 3 kişi paylaşıyoruz ve bazen yetmiyor ttnet'e alternatif bir tavsiyede bulunabilirmisiniz..

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
biri kullanıyom samsunda ben memnunum ttnete göre birde biri adsl2 çıktı bide onu dene

4ReacTiv

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Quick net haricinde bütün firmalar Türktelekomun alt yapısını kullanıyor.O yüzden pek fazla araştırmana gerek yok.Kampanya bitince gene aynı olcak.2 yıl da seni elinde tutcaklar ve 2 yıl beklemeden kapatırsan bütün kampanya paralarını çatır çatır senden alcaklar.

Quick net sadece sitelere veriyor sizin oraya veriyorsa kesin bağlat.Ama vermiyorsa boş boşuna şirket değiştirme 2 yıl mahkum olma...

Bu arada bir bilgi daha

Öğrendiğime göre Martın 1inde ttnet %40 lık bir indirim yapacak.

(İşin ucunda ttnet olduğu için % 100 diye garanti veremem)

jack_extreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
valla hocam dediğin gibi adsl2'nin baktım fiyatlarına da 2 ay veya 4 ay kampanya süresi var 4 ay sonra yine aynı diğer arkadaşında dediği gibi hepsi ttnet alt yapısı kullanıyor..

birde quicknet'e baktım ama onlarda belirli alanlara hizmet sağladıgı için yapacak pek bişey kalmıyo ya hizmetin gittiği yerlere taşınıcaz yada ttnet'e razı olucaz.. yine döndük dolaştık kürkçü dükkanına geldik :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Quick net haricinde bütün firmalar Türktelekomun alt yapısını kullanıyor.O yüzden pek fazla araştırmana gerek yok.Kampanya bitince gene aynı olcak.2 yıl da seni elinde tutcaklar ve 2 yıl beklemeden kapatırsan bütün kampanya paralarını çatır çatır senden alcaklar.

Quick net sadece sitelere veriyor sizin oraya veriyorsa kesin bağlat.Ama vermiyorsa boş boşuna şirket değiştirme 2 yıl mahkum olma...

Bu arada bir bilgi daha

Yapsın bakalım ama beni artık kaybetti..:D

extralife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu arada bir bilgi daha

Mart geldi çattı. BAkalım. Merakla bekliyoruz.

dream3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%40 lik indirime indirim geldi %10 :D
ayrica bencede quicknet kampanya ve diger uygulamalar için daha iyi ve artısı telekomunda ilerde sabit hattın mecburi kullanımını kaldırması olayı quicknette baştan beri hiç olmaması

umera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En önemli avantajı
-belli bir sure taahhut etmıyorsunuz. İstediğiniz zaman iptal etme lüksünüz var.
-Bağlantı ücreti almıyorlar.
-Piyasada 250 tl ye satılan modemi 50 tl ye veriyorlar.(geri verme şansınızda var)
-Ben kullanıyorum gayet iyi tt nete 24 ay bagımlı kalmamak en guzeli.
+ ttnet kampanya başlatırsa çok ucuz vs.. iptal edip geçmek maximum bir haftanı alıyor.
-Birde dezavantajı var müşteri hizmetleri normal telefon. Şehirlerarası arama yapıyorsunuz istanbulda değilseniz.

Telekom altyapını kullanmaya mahkumsanız şuan (kötülerin içinde) en iyisi Biri.

Bu arada bir bilgi daha

umera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Taahhut imzalamadan ttnet ten abone olursanız karşılaştırması
ttnet
-30 tl bağlantı ucreti
-İlk aydan itibaren 29 tl adsl ucreti
-Modeminiz yoksa artı modem masrafı
Biri:
-Bağlantı ucreti yok
-İlk 3,4,5 ay(Ödeme şeklinize göre değişiyor)kampanyalı fiyattan adsl ucreti.1Mb 4Gb 14.9 tl
-Modem ücretsiz

Bir nevi neden Biriden aldığımı yazdım.
Saygılar.

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2

"Mart kapıdan baktırır, Ttnet bilgisayarları yaktırır" olmasın sonra:)

İndirim beklerken bakmışsınız zam yapmışlar:)

ŞU ana kadar bi ses yok herhalde.

habil21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda ADSL hizmeti alabileceginiz en iyi internet saglayıcılarından birsi TÜRKNET tir arkadaşlar
Kendi İnternet fiber omurgası olan bir internet saglayıcısıdır.
Bu ne demek?
Kendi ana serverları arası fiber hat var bu da türknet kulanıcılarını kesintisiz hizmet saglayabilmesi anlamına geliyor...
şöyle düşünülem...
siz kullandıgınız türk telekom alt yapısında diger firmalar dahil aynı trafikten sinyali almaya çalışıyorsunuz
fakat TÜRKNETTE durum böyle degil. Otabanda rahat rahat dolaşma inkanınız var...
saygılarımla...
Ayrıca çok daha ucuz telefon hizmeti sunuyor..

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Şu anda ADSL hizmeti alabileceginiz en iyi internet saglayıcılarından birsi TÜRKNET tir arkadaşlar
Bu ne demek?
Kendi ana serverları arası fiber hat var bu da türknet kulanıcılarını kesintisiz hizmet saglayabilmesi anlamına geliyor...
şöyle düşünülem...
siz kullandıgınız türk telekom alt yapısında diger firmalar dahil aynı trafikten sinyali almaya çalışıyorsunuz
fakat TÜRKNETTE durum böyle degil. Otabanda rahat rahat dolaşma inkanınız var...
saygılarımla...

Fiber hattı her yere sağlıyorlar mı?

Mesela bizim burda yok?

http://i54.tinypic.com/2eao2ok.jpg
2eao2ok.jpg

asxes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse memnun değil bu ttnet ten yaw

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
TTNet Türkiye tekeli.
Diğer her firma o'nun vereceği fiyat bazından fiyatlandırma yapabilir.
Ben Uydunet'e geçtim.
1 Mb sınırsız.
Şimdilik memnunum.
Ayda 27 TL artı kablotv 7 lira, yani 34 TL civarı yaklaşık.
Oturduğun yer uygunsa öneririm.
(İstanbul dışını bilemiyorum.)

vayt

Asistan
Reaksiyon puanı
5
eğer bir sitede oturuyorsanız "metronet" ...

habil21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi server i olan iki firma var biri TürkNet, Digeri ttnet oda diger saglayıcılara kiralıyor...
Sizce tek bir hatta birsürü kullanıcı olması ne kadar verimli olur ?
sonuç ortada...
TürkNet kullanıp şikayetçi olan var mı???

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Ben işmdiye kadar duymadım:)

S_HA_DO_W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ne demek?
şöyle düşünülem...
saygılarımla...

Kendi server i olan iki firma var biri TürkNet, Digeri ttnet oda diger saglayıcılara kiralıyor...
Sizce tek bir hatta birsürü kullanıcı olması ne kadar verimli olur ?
sonuç ortada...
TürkNet kullanıp şikayetçi olan var mı???

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Ben işmdiye kadar duymadım:)

TürkNet i mi tavsiye ediyorsunuz siz şimdi yoksa ben mi yanlış okuyorum.
sadece bu yazılarınız için siteye üye oldum.
TürkNet bütün herkesin uzak durması gereken bir firmadır.
internete bağlanmaktan nefret ettirdiler beni.
yok hat çekmiyor vs vs gibi saçma sapan şeyler söyleyen bir teknik desteğe sahip bir firmadır.
saat başı modeme reset atmadan internete bağlanamayacağın bir firmadır.
çok gelmesi gerektiğinde az, az gelmesi gerektiğinde çok bağlantı yollayıp modemin tıkanmasına neden olan tek firmadır.
müşteri hizmetlerini aradığın zaman sizi teknik destek ekibine aktarıyorum deyip tam tamına 12 defa tekrar tekrar müşteri hizmetlerine aktaran bir firmadır.
gün içerisinde sabah saatleriden, öğlen saatlerinde , akşam saatlerinde hatta gecenin 2-3 leriden aramana rahmen kimseye ulaşamadığın bir firmadır.
sorun var diye aradığında sorunu her halükarda sende bulup zorlayınca hatasını kabul eden bir firmadır TürkNet

evet bilmeyenler için güzel bir firmadır TürkNet ama neti gerçek anlamı ile kullanan ve bu işleri bilenler için son tercih sebebi bile olamayacak bir firmadır TürkNet
sadece internete bağlanıp msn-facebook takılacaksanız tarifelerini kaçırmayın bedeva denecek bir yerdir.
ama internette uzun zaman geçiriyor iş yapıyor sürekli birşey indirip yüklüyorsanız web işi ile ilgileniyorsanız aman diyeyim paranızla rezil olmayın.

TürkNet denilen firma illallah dedirttiği için şimdi yeni bir sağlayıcı arıyorum. bulamazsam ttnete mecburi dönüş yaptıracaklar.

KoçNet TürkNet ikiside birbirinden farksızdır. 2000 li yıllardan beri internet kullanıcısıyım.
TTnet ten yıllarca şikayet ettim KoçNet ve TürkNet ile tanışana kadar
şimdi ise TTnet i arar oldum.

blueberry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TürkNet i mi tavsiye ediyorsunuz siz şimdi yoksa ben mi yanlış okuyorum.
sadece bu yazılarınız için siteye üye oldum.
TürkNet bütün herkesin uzak durması gereken bir firmadır.
internete bağlanmaktan nefret ettirdiler beni.
yok hat çekmiyor vs vs gibi saçma sapan şeyler söyleyen bir teknik desteğe sahip bir firmadır.
saat başı modeme reset atmadan internete bağlanamayacağın bir firmadır.
çok gelmesi gerektiğinde az, az gelmesi gerektiğinde çok bağlantı yollayıp modemin tıkanmasına neden olan tek firmadır.
müşteri hizmetlerini aradığın zaman sizi teknik destek ekibine aktarıyorum deyip tam tamına 12 defa tekrar tekrar müşteri hizmetlerine aktaran bir firmadır.
gün içerisinde sabah saatleriden, öğlen saatlerinde , akşam saatlerinde hatta gecenin 2-3 leriden aramana rahmen kimseye ulaşamadığın bir firmadır.
sorun var diye aradığında sorunu her halükarda sende bulup zorlayınca hatasını kabul eden bir firmadır TürkNet

evet bilmeyenler için güzel bir firmadır TürkNet ama neti gerçek anlamı ile kullanan ve bu işleri bilenler için son tercih sebebi bile olamayacak bir firmadır TürkNet
sadece internete bağlanıp msn-facebook takılacaksanız tarifelerini kaçırmayın bedeva denecek bir yerdir.
ama internette uzun zaman geçiriyor iş yapıyor sürekli birşey indirip yüklüyorsanız web işi ile ilgileniyorsanız aman diyeyim paranızla rezil olmayın.

TürkNet denilen firma illallah dedirttiği için şimdi yeni bir sağlayıcı arıyorum. bulamazsam ttnete mecburi dönüş yaptıracaklar.

KoçNet TürkNet ikiside birbirinden farksızdır. 2000 li yıllardan beri internet kullanıcısıyım.
TTnet ten yıllarca şikayet ettim KoçNet ve TürkNet ile tanışana kadar
şimdi ise TTnet i arar oldum.

nerdeyse aynısını ttet denen lanet firmayla yaşıyorum. modeme reset atıp durmaktan devamlı bağlantımın kesilmesinden bıktım usandım:angry: günde 40 defa ttnet in karını kimler yiyorsa onlara küfrediyorum artık. müşteriden bol bol para kesmeyi biliyorsun biraz da altyapını mı düzelteceksin ne yapacaksan yap artık!!!! tekel olmuş müşteriye kaliteli ucuz hizmet götürme derdi de olmamış tam bir sömürgeci firma.

türknet in tarifelerine, sözleşme koşullarına da baktım nerdeyse ttnet in aynısı. sizin bu yazdıklarından sonra ondan da uzak duracağım. aynı belaya benziyor.

bu arada eski evimde kablonet kullanıyordum harikaydı. bir sorun olsa adamlar gece yarısı demeden geliyor sorunu çözüyordu. yapabilirsem kablonete döneceğim.

ferad22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsinin altyapısı türk telekoma ait kimse değiştiripte kafasını yormasın bence...

blueberry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
superonline fiber başka altyapı kullanıyormuş ve iyiymiş diye duydum. bu konuda bilgisi olan varsa doğru mu acaba?

---------- Post added at 06:13 ---------- Previous post was at 06:10 ----------

Hepsinin altyapısı türk telekoma ait kimse değiştiripte kafasını yormasın bence...

hepsi aynı altyapıyı kullanmıyor en azından türknet başka altyapıyı kullanıyor. superonline fiber de öyleymiş diye duydum ama tam bilmiyorum. bazı şeyleri değiştirmek lazım ki bazıları kendini biraz ölçüp biçsin. yoksa koyundan farkımız kalmaz.

Edadrmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence turkcell in süper online olan paketi yada ttnet

---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

bncede süper online güzl bi arkadaşımda görmştum hızlı

TaGaLoG

Asistan
Reaksiyon puanı
0
superonlineyi tavsiye edebilirim bu turkcelle beraber baya bişi yaptı adamlar fiyatlarıda ttnete göre uygun.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
süperonline adil kullanım kotası uygulamasını devreye soktu, artık 50 gb downloadı aşanların hızı 1 mbit e düşürülüyor. ben şu anda en iyisi uydunet. hızları biraz az ama sınırsız olması ve ucuz olması avantaj.

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
konuya bak arkadaş ! ne kadar reklam meraklısı spammer varsa hepsinin buluşma noktası halini almış bu başlık... bu ne 1 mesaj 3 mesaj 5 mesaj ? kafa bulmayın insanlarla !

limitlessHD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Servis sağlayıcılar Türk telekom alt yapısını kullanıyor ancak sopn kullanıcı fiyatları farklı farklı.
Bu kapsamda değerlendirilirse en avanlajlısı UYDUNET oluyor.

Uydunette adil kullanım bs olmayan 1 mbit sınırsız internet 29 TL

eyvaan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar ben 8mbiti zor görüyorum ttnet ile ama doping bana 16 mbit garanti ediyor ne yapayım

estigene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her iki açıklama için çok çok teşekkürler, ttnet sayesinde mide ve sinir hastası olup, tam türknet'te karar kılacaktım ki aklımı başıma getirdiniz, sağolun, şimdi kara kara ne halt edeceğimi düşünüyorum....

Son mesajlar