Soru En iyi BİST hisse alım satım platformu.

?

• Garanti BBVA

Kullanılan: 2 50.0%
  • YAPIKREDİ

Kullanılan: 0 0.0%
  • İŞ BANKASI

• AKBANK

• diğer

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
bana göre en iyisi garanti bankası. yorumlarınızı bekliyorum.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,533
Ben ziraat bankası kullanıyorum şahsen. Pc den browser ile girince çok iyi !!Ama mobilde sayı sıralama sorunları var, % fark'a göre sıralamayı hatalı yapıyor. Ana menüyü özelleştirmek çok zor. Bütün hisseleri göremiyorsun. Ayrıca şirket bilgilerinin bir bölümünün yanlış olabileceğinden şüpheleniyorum (F/K - net kar vb. teknik veriler). Ayrıca fiyat grafiklerini beğenmiyorum, üzerinde çalışamıyorum çok zor. Çalışmalarımı farklı motorlarda yapıyorum ziraati sadece alım-satım sırasında aracı olarak kullanıyorum.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,744
Akbank güzel, ama Ziraat daha güzel. Yakın zamanda Ziraat kullanmaya başlacağım.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
Ziraat genel olarak hem aldığı düşük komisyon ile hem de güvenilirliği ile epey ön planda sanırım. @Tommy Vercetti Midas bana nedense hiç güven vermiyor. Midas'da sanırım yurtdışı hisseleride mevcut?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ziraat kullanıyorum bende komisyon oranından ötürü. Şu ana kadar bir sorunda yaşamadım. Tradingview den analiz yapıp sadece alım satım için kullandığım için grafik ve ana menünün kullanışsızlık taraflarına pek takılmıyorum.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Ziraat genel olarak hem aldığı düşük komisyon ile hem de güvenilirliği ile epey ön planda sanırım. @Tommy Vercetti Midas bana nedense hiç güven vermiyor. Midas'da sanırım yurtdışı hisseleride mevcut?
Midasta 1 marta kadar komisyon yok. Ben ekim den beri kullanıyorum, bu güne kadar hiç komisyon ödemedim. Evet amerikan hisseleri de mevcut. Birde mesela qnb finansinvest te kullanıyorum viop işlemler için. Onda en az 100 liralık hisse alabiliyorsunuz. Midasta böyle bir kısıtlama da yok. İsterseniz 3 liralık hisseden 1 tane alabiliyor satabiliyorsunuz.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
Midasta 1 marta kadar komisyon yok. Ben ekim den beri kullanıyorum, bu güne kadar hiç komisyon ödemedim. Evet amerikan hisseleri de mevcut. Birde mesela qnb finansinvest te kullanıyorum viop işlemler için. Onda en az 100 liralık hisse alabiliyorsunuz. Midasta böyle bir kısıtlama da yok. İsterseniz 3 liralık hisseden 1 tane alabiliyor satabiliyorsunuz.
Midas sağladıkları açısından harika ama nedense güvenilir gelmiyor..