En iyi anti-virüs hangisidir

Bu konuyu okuyanlar

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Artık bilinçli kullanıcılar bile hackleniyor. orjinal win 10um var defender acık olmasına rağmen 5 6 saat önce bilgisayara virüs girdi... 3.parti yazılım,oyun,program v.b asla yüklememistim. Bu olaydan sonra zar zor malwarebytes acarak temizledim.. fakat malwarebytes virüsü temizlemedi. (temizledi ama hala izi vardı tik falan değismisti) kasperskyada vardı onlada taradım sonuc: 0 2side premium trialda ve korumalar acıktı. bu olaydan sonra sasırdım (iyi hacklenmissim) direk format attım ardından modem resetledim. sonra dısarı falan cıktım eve geldiğimde kurulum yaptım pc yi winrar kurdum sadece. simdi sizden 4 gb ram kastırmayan güzel bir anti-virüs bekliyorum... Amma sadece anti-virüs kullananlar cevaplasın
Dediğim gibi düzgün ve sağlam bi av bekliyorum.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Virüs girdiğini nasıl anladınız ki?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,860
Eset kullanırım ve öneririm.

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
Artık bilinçli kullanıcılar bile hackleniyor. orjinal win 10um var defender acık olmasına rağmen 5 6 saat önce bilgisayara virüs girdi... 3.parti yazılım,oyun,program v.b asla yüklememistim. Bu olaydan sonra zar zor malwarebytes acarak temizledim.. fakat malwarebytes virüsü temizlemedi. (temizledi ama hala izi vardı tik falan değismisti) kasperskyada vardı onlada taradım sonuc: 0 2side premium trialda ve korumalar acıktı. bu olaydan sonra sasırdım (iyi hacklenmissim) direk format attım ardından modem resetledim. sonra dısarı falan cıktım eve geldiğimde kurulum yaptım pc yi winrar kurdum sadece. simdi sizden 4 gb ram kastırmayan güzel bir anti-virüs bekliyorum... Amma sadece anti-virüs kullananlar cevaplasın
Dediğim gibi düzgün ve sağlam bi av bekliyorum.
Bitdefender antivirüs var. PC'nin ciğerini söküyor, ama işini iyi yapıyor.

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben Malwarebytes kullanıyorum memnunum, Gittigidiyordan 4 yıllık lisans almıştım

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,860
Eset Nod 32 Antivirüs diye geçer kendi sitesinde.

Smart security felan var ama Antivirüs olanı daha sağlam.
Programı indir Key girince tamamdır. Baya uygun fiyata satılıyor 1 yıllık keyler hemde.
Veri tabanı her gün güncelleme denetlemesi alıyor. Bana yeni geldi program güncellemesi ama yapmaya üşeniyorum.

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bitdefender antivirüs var. PC'nin ciğerini söküyor, ama işini iyi yapıyor.
denemistim cok iyii ama kastırıyor baya bi benim low bilgisayarı.
En iyi anti-virüs kullanıcının kendisidir.
dediğim gibi 3.parti oyun ve program indirmedim ve hacklendim.. hic normal değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Malwarebytes kullanıyorum memnunum, Gittigidiyordan 4 yıllık lisans almıştım
maalesef engellemedi o virüsü benim en sevdiğim av idi

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
389
denemistim cok iyii ama kastırıyor baya bi benim low bilgisayarı.

dediğim gibi 3.parti oyun ve program indirmedim ve hacklendim.. hic normal değil.
Kardeşim, Hacklenme olayı, deneme yanılma yolundan geçer. Yani bir Hacker, kafasına göre bir şeyler sallıyor. Ne tutarsa artık.

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Valla 1 kere virüs girmişti. Antivirüs ile kaldıramadım. Format attım. Şu anlık sorun yok ama antivirüsün çok işe yaradığını sanmıyorum. En azından ücretsiz versiyonları için öyle düşünüyorum.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
AVG ve ESET derdim önceden olsa. Ama son zamanlarda Windows Defender bunlara yetişti sanki :)
Program ekle kaldırdan bilmediğiniz parazit uygulama yüklenmiş mi kontrol edin

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Kardeşim, Hacklenme olayı, deneme yanılma yolundan geçer. Yani bir Hacker, kafasına göre bir şeyler sallıyor. Ne tutarsa artık.
doğru

Eset Nod 32 Antivirüs diye geçer kendi sitesinde.

Smart security felan var ama Antivirüs olanı daha sağlam.
Programı indir Key girince tamamdır. Baya uygun fiyata satılıyor 1 yıllık keyler hemde.
Veri tabanı her gün güncelleme denetlemesi alıyor. Bana yeni geldi program güncellemesi ama yapmaya üşeniyorum.
3. parti kullanmıom knk sitesinden alırım. en fazla satın alırım

AVG ve ESET derdim önceden olsa. Ama son zamanlarda Windows Defender bunlara yetişti sanki :)
3.parti kullanmıom windows defender da aktif ti windows defender ın bisey yaptıgını görmedim. orjinal windows 10um.

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
avg pc yi çöktürmüstü o 2 yıl önce iyiydi 2020 de bozdu. eset satın alıyom hayırlısı :)

?
?
Ücretli kullanacaksan,
Norton
TREND MICRO Total Security
Norton a bi coğu kisi çöp demisti güvenmiyorum nortona trend micro yu yeni duyydum arastırcam.

Eset 229 tl mi :eek: trennd micro gene ucuz kararsızım.

Son düzenleme:

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Sorun yok, en iyi antivirüs senin seçimindir.

Bakmak istersen : Best Antivirus 2020
cok kararsızım. kesinlikle ücretli almayı planlıyorum. ücretsizler iyi gelmedi. Norton 1 yıl 69.99 (70)Tl
suan fazlasıyla sıksıtım beni en yüksek düzeyde koruyacak anti-virüs hangisidir? 1000tl altı olan bi antivirğs alcam nortona gittim ben

Belli oldu. yarın norton alıcam ucuz 70 tl bisey değil memnum kalırsam buraya yazarım nortonun iyi olduguna.

Son düzenleme:

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Virüs olduğunu nasıl anladın? Ekran görüntüsü atar mısın?

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Defender'dan iyi bir anti virüs yok! Arka planda çalışıp bilgisayarın canını almaktan başka hiçbirşey yapmıyor anti virüs programları. Hiçbir şey yapmadan bilgisayara virüs falan bulaşmaz. 10 yıldır kullanıcıyım 1 kere anti virüs yüklemedim bilgisayara! Hiçbir zaman format ihtiyacı duymadım. Format attıysam da ana kartımı değişmişimdir farklı sebebi yok. Torrent oyunlar mı dersin internetten indirdiğim programlar mı ? Asıl anti virüs kullanıcının kendisidir @Assad Najjar ın dediği gibi. Hiçbir şey yapmadan virüs falan bulaşmaz hikaye onlar !

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Virüs olduğunu nasıl anladın? Ekran görüntüsü atar mısın?
format attım yazdım zaten okduyusan. virüs söyle biseydi:
Ekranda kocaman yazılarla infected files v.b kısaca para wannacry ile memz karısımı biseydi ekran ileri geri gidip geliodu imlec cıldırmıstı kendii kendie hareket ediyordu. orjinal 2indows 10 ve güncelldide. görev yöneticisini acıp virüsü kapatmaya calıstım ama olmadı. sonra görev yöneticisinden explorer.exe yi kapattım. görev yöneticisi>Dosya>yeni görev calıstıra basıp explorer.exe yazdım ve virüs deaktif oldu. ama hala ekran cıldırıodu en azından işlem yapabiliyordum. malwarebytes ve kaspprsky korumaları acık ayrıca win defendırında 3 malwarebytes ve kaspersky ile taradım sonuc cıkmadı malwarebytes en azından ileri geri sorununu düzelt sonra flasha win 10iso kurdum format attım sonra buraya geldim :)

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Bir virüs için satın alma antivirüslerin genelde 1 aylık deneme sürümleri oluyor indir virüsü siliyor mu bak ona göre al bu kadar da orijinalci olmayın canım deneme sürümleri de orijinale girer :D

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Defender'dan iyi bir anti virüs yok! Arka planda çalışıp bilgisayarın canını almaktan başka hiçbirşey yapmıyor anti virüs programları. Hiçbir şey yapmadan bilgisayara virüs falan bulaşmaz. 10 yıldır kullanıcıyım 1 kere anti virüs yüklemedim bilgisayara! Hiçbir zaman format ihtiyacı duymadım. Format attıysam da ana kartımı değişmişimdir farklı sebebi yok. Torrent oyunlar mı dersin internetten indirdiğim programlar mı ? Asıl anti virüs kullanıcının kendisidir @Assad Najjar ın dediği gibi. Hiçbir şey yapmadan virüs falan bulaşmaz hikaye onlar !
O zaman bana nasıl bulastı? bir dahakine bulasırsa telden ss alıp atarım.

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
avg pc yi çöktürmüstü o 2 yıl önce iyiydi 2020 de bozdu. eset satın alıyom hayırlısı :)

Norton a bi coğu kisi çöp demisti güvenmiyorum nortona trend micro yu yeni duyydum arastırcam.

Eset 229 tl mi :eek: trennd micro gene ucuz kararsızım.
2 yıldır Windows Defender dışında antivirüs veya bakım programı kullanmıyorum
Yine bana parazit program gibi geldi
Allah Allah format da mı çözmedi
Flaşınızda veya harici hdd nizde olan bir virüs olabilir

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Bir virüs için satın alma antivirüslerin genelde 1 aylık deneme sürümleri oluyor indir virüsü siliyor mu bak ona göre al bu kadar da orijinalci olmayın canım deneme sürümleri de orijinale girer :D
mantıklı. ilk 1 hafta denerim sonra alırım veya almam

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
O zaman bana nasıl bulastı? bir dahakine bulasırsa telden ss alıp atarım.
Durduk yere kimse sizle uğraşmadıkça (size her hangi bir saldırıda) bulunulmadıkça normal kullanımda virüs falan bulaşmaz. 1 kere virüs ile baş başa kalıp nasıl silicem muhabbetimi hatırlamıyorum. Kullanmasını bilirsen hiçbir şey olmaz.

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
2 yıldır Windows Defender dışında antivirüs veya bakım programı kullanmıyorum
Yine bana parazit program gibi geldi
Allah Allah format da mı çözmedi
Flaşınızda veya harici hdd nizde olan bir virüs olabilir
yok format attım düzeldi yoksa bilgisayar ölmüstü :D virüs te garipti acıkcası bende sasırdım 3 kal,teli anti virüs algılayamaması. ayrıca 3.parti oyun dosya falanda yoktu hacklenmek bi garip geldi ama windoows defender devam gibi ya

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,619
Bazen kaliteli antivirüslerin algılayamadığı bir virüsü advanced system care in 6 mıydı 7 miydi neydi dahili antivirüsü olan sürümü işte o algılayıp yok etmişti bilgisayar mühendisi bir arkadaşın virüsünü öyle çözmüştük. Musallat virüsüydü adı her yere musallat adı altında bir klasör açıp duruyordu ve bağlandığı an flaşlara da geçiyordu illet bir şeydi :)

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Durduk yere kimse sizle uğraşmadıkça (size her hangi bir saldırıda) bulunulmadıkça normal kullanımda virüs falan bulaşmaz. 1 kere virüs ile baş başa kalıp nasıl silicem muhabbetimi hatırlamıyorum. Kullanmasını bilirsen hiçbir şey olmaz.
ben gidipte oyun indir bedava yazmıom steamımda alırım veya almam ben olsam bu yazılan seye bende inanmam. benim yerimde olsan sende inanmazsın.