Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Ağustos ayının 21'inde Kurban Bayramını kutlayacağız. İslam alemi için büyük bir anlam ifade eden bu bayramda Müslümanlar birbirlerine en güzel bayram mesajını iletmek için deyim yerindeyse yarışacaklar. Biz de sizler için bu anlamlı gün için en anlamı Kurban Bayramı mesajlarını derledik

5b79696e66a97cdd5808ac00

Kurban Bayramı heyecanı tüm yurdu sarmış vaziyette... 21 Ağustos'ta kutlanacak Kurban Bayramı için hazırlıklar neredeyse tamamlandı. Milyonlarca Müslüman bayram sabahı camilere akın ederken bu hayırlı günde en güzel temenniler bayram mesajıyla iletilecek. Küskünler bayram vesilesiyle barışacak. Sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma tüm yurdu saracak.
EN GÜZEL BAYRAM MESAJLARI
-Büyük milletimize, İslam alemine, barışa ve dayanışmaya her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum."
-Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar
dileğiyle.
-Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini
Allah'tan temenni ediyorum.
Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Ömrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık icin hayırlara vesile olsun.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurbɑn Bayramı diler, büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz.
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah"a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız
Kutlu olsun...
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe
kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun.
Gülerek geldi Mübarek Kurban Bayramı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradan'ıma bu Mübarek Kurban Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah'ıma.
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

Kaynak: Posta

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Yararlı konu. Dedem sorar bana şimdi bunu atayım. :)