En Gıcık Olduğunuz Minecraft (Veya Başka Bir Oyun) Oyuncu Türleri Neler?

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Evet Bıktım Zaten Birde Paralı Hile Alıyorlar
Mevlana Olanı Var
Aimbot Olanı var
Wallhack olan var
en son bide karşıma uçan geldi
Cs go oynayayım dedim onca övgü üzerine oyuna girdim baktım adam Mevlana olmuş sonra sinirlendim valorant oynamaya devam ettim ta ki gelen güncellemeye kadar sonra sistemim kaldırmayı bıraktı

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
PUBG Mobile'de sana bot diyip ve oda kurup vs atıp yenilip tekrar bot diye zırlayanlar.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Hypixel Pit - Iron setlileri öldüren Prestige oyuncular

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Sizinkiler neden? Benimki kesinlikle Bedwars'daki tepeden atlayan adamlar. Hayır neden ki? Gel adam adama kapışalım. Ki zaten düzgün saldırsa hine kesebilir :D Sırf gıcıklık için yapıyorlar. Hayır tepeden atlayınca da ölüyorlar ölünce gelip hine yapıyorlar. Hani amacın ne?
Minecraftta Bedwars benzeri oyunlarda ismi "probabapro123" tarzı olan ve her öldüğü zaman hile diyen toxic veletlerden nefret ediyorum bi de hile kullanan yeteneksiz nooblardan

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Cs 1.6 oynuyorum.Her iyi oynaya,her fragı yüksek olana''aDmİN AdAmA BaK hİLe O tW al tW twww'' diye zırlayanlardan. tw bakılıp adam temiz olduğu anlaşılınca küfredip ''BuRaSı HiLE dOlMuş ........'' diyip ban yememek için kaçanlardan nefret ediyorum.(Göre ban yememek için odadan çıkıyorlar ama konsoldan yapıştırıyoruz banı.)

'AriDe'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Minecraft htpixel the lab oynarken. Beni gıcık ediyorlar

yazılım_yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bence minecraftta en gıcık tipler survival sunucularda evinin claimlenmemiş tarafını bulup orayı patlatan tipler.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Valorant'ta instalock atanlar, toxicler, AFK'lar, trolleyenler, entry karakter alıp bu karakter mainim maçı taşıyacağım deyip 3 vuranlar, odin alıp pusanlar, 9K para yapıp takıma silah vermeyip ekonomi dengesini bozanlar... Gidiyor bu böyle.