Emre ve Ronaldinho Takım Arkadaşı Oluyor

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Profesör
Newcastle United, Barcelona'nın Brezilya asıllı Portekizli yıldızı Deco için Emre Belözoğlu artı 8 milyon sterlin (yaklaşık 21 milyon YTL) teklif etmeye hazırlanıyor.

Newcastle United Deco için sınırları zorluyor... Barcelonalı yöneticilerle hafta içinde bir görüşme yapacak olan kulübün yeni patronu Mike Ashley'in, Portekizli yıldızı kadrosunda görmek istediği ve bu transfer için milli futbolcu Emre Belözoğlu artı 8 milyon sterlin teklifte bulunacağı belirtildi.

Kulübe yakın kaynaklar, Ashley'in üst düzey bir futbolcu istediğini ve ilk tercihinin Deco olduğunu bildirdiler.

Deco, daha önce İngiltere Premier Ligi'nde oynamak istediğini açıklamıştı.

RuNaL

Dekan
Emektar
neden devamlılıgı yok bu cocugun anlam veremiyorum bence deco kadar kaliteli bi futbolcu ama devamlılığı yok bu da cok büyük bi eksi

emubaltaci

Rektör
Emektar
ne yazıkkı emrenin sürekli nüks eden bir sakatlıgı var galiba, dünde milli maçta sakatlandı. umalımda başarılı olsun Barçada

cathlack

Profesör
Jerusalem dedi ki:
Emre, 14-16 'dan beri profesyonel.

Tabikide öyle ..ben takımdan ayrılmasını istemem ..çünkü barcelona da oynatılacağını sanmıyorum..barcelona teknik direktörünün türklere karşı bi önyargısı olduğunu düşünyorum...( Rüştü Rençber olayı hatırlarsanız)

Jerusalem

Profesör
Emre Inter 'de neden forma şansı bulamadı : Davids 'in yedeğiydi.
Emre neden Newcastle 'da oynayamıyor : Çünkü lanet olası bi' sakatlığı var. Romanya maçında, sadece yarım saat oynamasına izin verildi.

lucifer

Profesör
Emrenin en parlak devirleri galatasaraydan ayrılırken idi.İnterde nasıl birşey yapamadı ben onu anlayamıyorum :S

Şu ceza aldığımız isveç miydi,isviçre miydi maçında yaptığı hareketlerden sonra tam anlamıyla fikrim kesinleşti,Emra tam anlamıyla profesyonel değil ;)

SDN Son Haberler