Emre Çolak Tatilini Yarıda Bıraktı! Teklifler Var!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
Deportivo'da başarılı bir sezon geçiren ve kendisine teklifler olduğunu öğrenen Emre Çolak, tatilini yarıda bırakıp apar topar İspanya'ya gitti.
cuanf9twiaa_wt3.jpgFutbol yaşantısını La Liga ekiplerinden Deportivo'da sürdüren Emre Çolak performansı ile İspanya'nın dev kulüplerini peşine taktı. Valencia ve Sevilla milli futbolcunun transferi için Deportivo'ya teklifleri yaptı.

DEPORTİVO 10 MİLYON EURO İSTİYOR

Galatasaray sözleşmesini uzatmadığı için Deportivo'ya bedelsiz bir şekilde transfer olan ve sözleşmesinde 20 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi bulunan Emre için kulübü kapıyı 10 milyon Euro'dan açtı.

APAR TOPAR TATİLİNİ BIRAKTI

Bu söylentiler ve iddialar koşulurken Emre Çolak Bodrum'daki tatilini yarıda bırakıp yakın arkadadaşı Olcan Adın ile birlikte Barcelona'ya gitti. Yıldız futbolcunun sosyal medyadan yaptığı paylaşım transfer için mi gitti sorusunu akıllara getirdi.

AÇIKLAMA YAPTI

Fanatik'e konuşan Emre Çolak, "Olcan abiyle birlikte tatilimizi İspanya'da sürdüreceğiz. Bir süre Barcelona'da kaldıktan sonra İbiza'ya geçeceğiz. Transferim ile ilgili olarak Ahmet Bulut görüşmeleri sürdürüyor. Yakında bir sürpriz olabilir" ifadesini kullandı.

Emre Çolak, Kendisi İçin Teklifler Gelince Tatilini Bırakıp İspanya'ya Gitti
 
Üst