Emre Belözoğlu futbolu bıraktığını açıkladı!!!

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1597525104040.png
Fenerbahçe' li Emre Belözoğlu yazdığı mektupla profesyonel futbol kariyerini noktaladığını açıkladı. Emre Belözoğlu mektubunda şu ifadelere yer verdi "Zeytinburnuspor minik takımında başlayan futbolculuk hayalimi bugün itibarıyla Allah'a hamdederek bırakıyorum. Zeytinburnuspor, Galatasaray, Inter, Newcastle United, Atletico Madrid ve Başakşehir kulüplerine, tüm bu büyük camialara gönül vermişlere, çalıştığım tüm yönetici büyüklerime, teknik direktörler ve ekiplerine, kulüp çalışanları ve kader birlikteliği yaptığım, beraber oynadığım bütün futbolcu abilerime, arkadaşlarım ve kardeşlerime teşekkür ediyorum" - "Ve Büyük Fenerbahçe... Bugün senin herkese nasip olmayan çınarının altında, Çubuklu ile bir hayali, bir sevdayı bırakıyorum."

Futbolu noktalayan Emre Belözoğlu' na bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sahada hırçındı belki, çalkantılı geçen bir futbol yaşamının ardından sonunda tribüne ayrıldı Emre. Seveni çoktu, ama sevmeyeni de bir o kadar vardı sanırım. Şurası var ki onu şahsen tanıyanlar insan olarak sahadaki agresif Emre'nin aksine melek gibi bir kişilik olduğunu söylerlerdi.

Okan-Emre-Suat benim tanıdığım Türk futbol tarihinin en ideal ortasaha'sıydı. Zaten UEFA kupasını da bu müthiş ortasaha almıştı. Tabii Hagi gibi de bir liderleri vardı başlarında. Bir Fenerbahçeli olsam da bunu teslim etmek bizim namus borcumuzdur.

Türk futboluna derin izler bıraktığına inanıyorum. Umarım gerçek bir FB'li olarak kulübe çok daha iyi hizmetlerde bulunacaktır. Güle güle Emre, her daim kalbimizde olacaksın.

Son düzenleyen moderatör:

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Futbolculuğu tartışılmaz. Türk futbolunun ve özellikle milli takımın seviye atlayabilmesi için Emre klasında orta sahalara ihtiyacı var. Arda bu yolda ilerliyordu ve çok daha farklı bir seviye olabilirdi fayda bakımından ama maalesef kendini harcadı desek yeridir. Stoper konusunda bunu başardık, umarım diğer mevkiilerde daha iyi oyuncular çıkarır ve izleriz. Bundan sonraki kariyerinde ve yaşamında Emre'ye başarılar.