Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Fenerbahçe'de görevine son verilen Sportif Direktör Giuliano Terraneo’nun yerine sezon sonunda Emre Belözoğlu’nun getirilmesi bekleniyor.

290320161154305436721_2.jpg

Sezon başında kulüpte görev alması önerilen ancak birkaç yıl daha futbol oynayacağını belirterek görevi kabul etmeyen tecrübeli futbolcunun bu kez sarı-lacivertli takıma dönmeye sıcak baktığı belirtildi.

Sözcü'nün haberine göre; Eski kaptanın yeni görevine, sezonun bitimiyle birlikte başlayacağı öğrenildi. İtalyanca ve İngilizceyi çok iyi derecede konuşabilen Emre Belözoğlu’nun bu görev için tam isabet olduğu belirtiliyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ya tamam iyi de, Terrano her kim isteniyorsa şak diye alıp getiriyordu adam. Emre onun yapabildiğini yapacak mı çok merak ediyorum. Hele şu Terrano ne suç, ne kabahat işledi de gönderdiler adamı hala anlayabilmiş değilim.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Ya tamam iyi de, Terrano her kim isteniyorsa şak diye alıp getiriyordu adam. Emre onun yapabildiğini yapacak mı çok merak ediyorum. Hele şu Terrano ne suç, ne kabahat işledi de gönderdiler adamı hala anlayabilmiş değilim.

Başkanın yanında şiddetli hapşırmış olabilir :D bizim klupler herkese bir kulp takıyor sonrada şutluyor.

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
hocam şimdi şöyle terraneo başkana yönetim samandıraya çok gelip gidiyor izin almadan geliyorsunuz burada bir sistem oturtmaya çalışıyorum sık sık gelmeyin demiş bunlarda basına sızdı aziz başkan ayarı verdi sonrada ipler yerine gelmedi

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
hocam şimdi şöyle terraneo başkana yönetim samandıraya çok gelip gidiyor izin almadan geliyorsunuz burada bir sistem oturtmaya çalışıyorum sık sık gelmeyin demiş bunlarda basına sızdı aziz başkan ayarı verdi sonrada ipler yerine gelmedi

Adam Avrupalı Asker, orada işler sistem üzerine yürür. Avrupayı Avrupa yapan da budur. Aramızdaki fark Avrupa şampiyonalarındaki puan tablosuna bu kadar açık yansıması bu yüzden işte.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
ya koy orta sahaya adamı ne görevi ???