Emniyetteki ilk derece amirlik sınav sonuçları açıklandı

Bu konuyu okuyanlar

TBM

Müdavim
Katılım
28 Ekim 2008
Mesajlar
6,587
Reaksiyon puanı
358
Puanları
83
Emniyet Genel Müdürlüğünce teşkilat personeli adaylar arasından ilk derece amirlik eğitimine alınacaklar için yapılan sınavın sonuçları belli oldu.
emniyetteki-ilk-derece-amirlik-sinav-sonuclari-aciklandi-1498770923.jpg


Emniyet Genel Müdürlüğünce teşkilat personeli adaylar arasından ilk derece amirlik eğitimine alınacaklar için yapılan sınavın sonuçları açıklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, teşkilatın amir ihtiyacını karşılamak üzere, Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde (PAEM) İlk Derece Amirlik Eğitimi'ne katılacak 950'si erkek, 50'si kadın olmak üzere, bin öğrenci adayının alımı için yapılan sınav sonuçları belli oldu.

Başarı sıralaması, adayların aldığı en yüksek puandan başlayarak yapıldı. Asıl adayların sayısına göre, ilgili mevzuat uyarınca yüzde 30 oranında yedek aday belirlendi. Adaylar, sınav sonuçlarını Akademi'nin "www.pa.edu.tr" internet sitesinden e-devlet şifrelerini girerek öğrenebilecek.

SINAV SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav sonuçları, adaylara yazılı tebligatla gönderilmeyecek. Eğitim takvimi ise daha sonra Akademi'nin internet sitesinden duyurulacak.

Emniyetteki ilk derece amirlik sınav sonuçları açıklandı
 

treelock

Asistan
Katılım
25 Ocak 2011
Mesajlar
367
Reaksiyon puanı
59
Puanları
28
Eğitimli aileden olma, eğitimli, hayat felsefesi olan, vizyonu olan gençler lazım Emniyet'e. En az dediğim şekilde yetişmiş 50.000 polis lazım şuan.

155'i arıyoruz hiç bir olaya gelmiyorlar hatta 155 bile ilgilenmiyor pek 2 defa anlattırıyorlar boş yere zaman kaybı yaratıyorlar. Polis kalmadı çünkü.
 
Üst