Emlak kraliçesi servetini köpeğine bıraktı

Bu konuyu okuyanlar

asabi03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
New York - ABD'de ağustos ayı başında hayatını kaybeden otel zinciri sahibi ve emlak kraliçesi Leona Helmsley, mirasından en büyük payı köpeğine bıraktı. Helmsley, dört torunundan ikisini de mirasından mahrum etti.
12 milyon dolarlık bir vakıf fonunu beyaz Malta teriyeri cinsi "Trouble" adlı köpeğinin bakımı için ayıran Helmsley, köpek ölünce de yanına gömülmesini vasiyet etti.

Helmsley'in, köpeğin bakımından sorumlu kişi olarak seçtiği erkek kardeşine milyonlarca dolarlık servet bıraktığı, babalarının mezarını yılda bir kere ziyaret etmeleri şartıyla merhum oğlundan olan iki torununa da beşer milyon dolar ayırdığı ortaya çıktı.

Helmsley, yine aynı oğlundan olan diğer iki torununuysa "kendilerinin bildiği sebepler yüzünden" mirasından mahrum etti.

Mirasından şoförüne 100 bin dolar pay düşen Helmsley, eşiyle birlikte gömülü olduğu New York manzaralı mozolesinin yılda bir kere temizlenmesi için de 3 milyon dolar bıraktı

KAYNAK

Torunlarının köpeği kadar değeri yokmuş valla helala olsun ben olsam yapamazdım. ;) ;)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Köpek kadar değerimiz yok kaynaktada linki koymamışsın ağlayacam nerdeyse %(

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
dünyada ne saçma şeyler oluyor arkadaş, kadın köpeğe para bırakıyor töbe töbe :S

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şaçmalık! Köpek ne yapabilir ki bu mirası. :S

zokey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kadın tam bir gerizekyalıymış, köpekle ilişkisimi ne var kadının...torunlarıyla falan ailesiyle sorunları olabilir ama o kadar cok parayı yardım kurumlarına ya da afrikada milyonlarca aç insan var onlara yardım etseydi ölmeden önce hayıra girerdi...yazık yanii

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
emelden dedi ki:
Şaçmalık! Köpek ne yapabilir ki bu mirası. :S

karıyla kızla yicek.. ne diyom ben yaaa!.. töbe töbee sapıttım şimdi :S

kadın ölür ayak iyi laf koymuş(gizli bi laf)... "köpeğim kadar değeriniz yok!" :)

Son mesajlar