Haber Emily Blunt'dan Yıllar Sonra Tom Cruise İtirafı!!

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,778
Emily Blunt 2014 yılında başrollerini Tom Cruise ile paylaştığı bilim-kurgu filmi "Edge Of Tomorrow" filminin setinde Tom Cruise'un kendisini defalarca azarladıgını ve sürekli ağlattıgını ifade etti. Film, bir zaman döngüsünde dünyayı uzaylı istilasından kurtarmakla görevli olan 2 askerin mücadelesini konu alıyor. Filmin çekimleri için giydirilen kostümün çok ağır olmasından kaynaklı olarak kaburga ve belinde tahribat oluştuğunu söyleyen Blunt 8 yıl sonra bile kaburga ağrısı çektiğini ifade etti. Bu süreçte yönetmene ve film ekibine kostümlerin çok ağır oldugunu taşıyamadıgı için bir dublör ihtiyacı oldugunu söyleyen güzel aktris dublör kullanmamasıyla ünlü olan aktör Tom Cruise 'un bu isteği karşısında kendisine hakaret ettiğini ve çok zor bir çekim süreci yaşadığını söyledi. Yaşadıklarını smartless isimli podcast aracılığı ile paylaşan Blunt " verilen giysiler çok ağırdı. Taşıyamıyordum. Sanki 38 kilo gibiydi. Kaburgalarıma ve köprücük Kemiklerime o kadar çok baskı yapıyordu ki ilk giydiğimde çocuk gibi ağladım bundan dolayı dublör kullandım ve bir kadından değil erkek dublör kullandım " dedi. Ayrıca Tom Cruise'un bu dönemde kendisine destek olmak şöyle dursun sürekli olarak "mızmızlanmayı bırak da işini yap. Bu işi yapmak için fazla naziksin" gibi hakaret içerikli sözler söylediğini ifade etti.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221211_145217.jpg
    Screenshot_20221211_145217.jpg
    80.8 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20221211_145135.jpg
    Screenshot_20221211_145135.jpg
    104.3 KB · Görüntüleme: 36