Elon Musk: Tesla Satın Almayın!

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda Tesla'lar hakkında konuştu! Peki ya en zengin insan Musk, neler söyledi?

tesla-model-s-plaid.jpg

Musk, yaptığı röportajda, Tesla araçların kalitesinin üretimi önemli ölçüde etkilediğini, üretimi büyüttüğünü ve bunun da olumsuz yönde etkisi olduğunu belirtti. Ayrıca Musk, Tesla'nın 2020 sonlarında üretimi daha da hızlandırdığını ve bunun boya işlerini mahvettiğini de söyledi.

Aslında boya sıkıntısı olduğunu daha öncesinde de biliyorduk. Geçtiğimiz yıl içerisinde Tesla Model 3 alanlar, boya konusunda şikayetlerini dile getirmiş ve ünlü analistler de böyle bir arabanın piyasaya sürülemeyeceğini dile getirmişti.

Musk, yaptığı röportajda kalite ve üretim konusunda şunları söyledi:
"Üretim sürecini çözmemiz biraz zaman aldı. Arkadaşlarım bana 'Ne zaman Tesla almalıyım?' diye soruyor. Ya en başında ya da üretim sabit bir duruma ulaştığında satın alın. Ancak bu üretim rampası sırasında, dikey tırmanma modunda olmak ve her şeyi küçük ayrıntılarla doğru yapmak çok zor."

Röportajı izlemek isteyenler için:

Desp0tizm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
259
Elon Musk, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda Tesla'lar hakkında konuştu! Peki ya en zengin insan Musk, neler söyledi?

Ekli dosyayı görüntüle 138010

Musk, yaptığı röportajda, Tesla araçların kalitesinin üretimi önemli ölçüde etkilediğini, üretimi büyüttüğünü ve bunun da olumsuz yönde etkisi olduğunu belirtti. Ayrıca Musk, Tesla'nın 2020 sonlarında üretimi daha da hızlandırdığını ve bunun boya işlerini mahvettiğini de söyledi.

Aslında boya sıkıntısı olduğunu daha öncesinde de biliyorduk. Geçtiğimiz yıl içerisinde Tesla Model 3 alanlar, boya konusunda şikayetlerini dile getirmiş ve ünlü analistler de böyle bir arabanın piyasaya sürülemeyeceğini dile getirmişti.

Musk, yaptığı röportajda kalite ve üretim konusunda şunları söyledi:
"Üretim sürecini çözmemiz biraz zaman aldı. Arkadaşlarım bana 'Ne zaman Tesla almalıyım?' diye soruyor. Ya en başında ya da üretim sabit bir duruma ulaştığında satın alın. Ancak bu üretim rampası sırasında, dikey tırmanma modunda olmak ve her şeyi küçük ayrıntılarla doğru yapmak çok zor."

Röportajı izlemek isteyenler için:

Alamayizki Zaten ?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,406
Tesla alan varmı ki ama varsa boyasına takar adam haklı

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Tesla alan varmı ki ama varsa boyasına takar adam haklı
Ülkemizde ithalatçı üzerinden satışı var, bu yüzden pek ilgi görmüyor ama yurt dışında çok fazla alıcısı var. Sadece 2020'nin son çeyreğinde 180K sattı.

Dâhiler Dehası

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Bir gün o kadar param olursa merak ettiğim bir marka ama defolu mal istemem Eloncum.

e30cu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
129
Friendly Fire: On.

Son mesajlar