Elon Musk çocuğuna“X Æ A-12 Musk” ismini verdi

Bu konuyu okuyanlar

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
358
Çocugun isminin anlamı

X bilinmeyen AE(kül) A-12 istihparat teşkilatı keşif uçağı olan ve baş melek olarak anılan deniliyor.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Gerçekten onu koymuş olamaz :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
öğretmen olsam ismini okuymadağım için tahtaya kaldırmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim @ÆSir 'e kardeş gelmiş! :D
bu arada abi Æ kısmına kopyala yapıştır yaptın galiba Æ işaretini yapmak alt gr ve A ya aynanda basmak gerekli
söyliyim dedim

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
öğretmen olsam ismini okuymadağım için tahtaya kaldırmam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada abi Æ kısmına kopyala yapıştır yaptın galiba Æ işaretini yapmak alt gr ve A ya aynanda basmak gerekli
söyliyim dedim
æÆ Çok güzel ve kolay. :D

Reaksiyon puanı
10,324
söyliyim dedim

Ben F klavye kullanıyorum ??????, o yüzden olmuyor, ama onun formülünü başka bir yerde bulabildim. Bizim F klavyelerde A harfi yerine U harfine basmak gerekiyormuş. :)

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ne tuhaf bir isim. İyi ki babam Elon Musk değil.
Babanın saf mal varlığı 30 Milyar $ üstü olsa ve Amerika'nın en değerli 2-3 şirketi onda olsa veya Sosyal medyada en çok takipçisi olanlar listesinde tüm alanlarda ilk 5 te 10'da olan bir baban olsada gene aynı mı düşünürdür :D
İbrahim Tatlısesin dediği gibi. Kaç para ulan bir isim adam en kötü 18'ine basınca değiştirir. 18 ine kadar da her yerde junyer Musk diye anılacak adı nasıl olsa. ( Adını böyle değişik koyarak aslında çocuğunu doğduğu gibi aşırı ünlü ve popüler yaptı dünya çapında konuşturdu ) Dolaylı yoldan reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı marka değerini arttırıyor.