Elon Musk "5 yıl içinde insanların şu an kullandığı lisana gerek kalmayacak" dedi

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
Tesla CEO’su Elon Musk, üzerinde çalıştığı bir teknoloji sayesinde 5 yıl içerisinde insanların bugün kullandığı lisanlara “gerek kalmayabileceğini” söyledi.
Elon Musk 5 yıl içinde şu anki lisanların kullanılmayacağını söyledi

F1kan

Profesör
Burada şair diyor ki güzel bir teknoloji geliyor ve bunu ben satacağım

Şimdiden ismini açıklıyorum : Mars Language

Oluşabilecek enişte muhabbetleri : Bacanak bak şimdi bize bir çip takacaklar, dünyada ki herkesle aynı dili konuşup anlaşacağız

Bacanak : Yoh yav

Son düzenleme:

Dilara Kaya

Profesör
Burada şair diyor ki güzel bir teknoloji geliyor ve bunu ben satacağım

Şimdiden ismini açıklıyorum : Mars Language

Oluşabilecek enişte muhabbetleri : Bacanak bak şimdi bize bir çip takacaklar, dünyada ki herkesle aynı dili konuşup anlaşacağız

Bacanak : Yoh yav
Eniştelerin her zaman bir fikri vardır😂

Konuşmadan durulmaz @Dilara Kaya, illa ki bir şeyler konuşmak zorundasın, aksi halde kafayı tırlatabilirsin! :) Çünkü bu bir ihtiyaçtır. Çocuğunu ancak kelimelerle sevebilirsin! Aşkını kelimelerle haykırabilirsin. Hüznünü de yine kelimeler ifade edebilir. Gurbetteysen anacığın her gün senin sesini, konuşmanı duymazsa rahat edemez.

Bu "Akıllı manyak"lar insanlığın en büyük kâbusudur aslında; Sadece robotların, ya da robotlaşmış insanların yaşadığı ruhsuz bir dünya tasarladıkları için! Böyle bir dünyada aşk yoktur, sevmek, sevilmek de yoktur. Ağlamak, gülmek de keza!

Mutfak ile tuvalet arasında geçen ve sadece Biyolojik faaliyetlerin olduğu bir dünya.

Siz de böyle bir dünya mı istiyorsunuz yoksa?! :D

Dilara Kaya

Profesör
Konuşmadan durulmaz @Dilara Kaya, illa ki bir şeyler konuşmak zorundasın, aksi halde kafayı tırlatabilirsin! :) Çünkü bu bir ihtiyaçtır. Çocuğunu ancak kelimelerle sevebilirsin! Aşkını kelimelerle haykırabilirsin. Hüznünü de yine kelimeler ifade edebilir. Gurbetteysen anacığın her gün senin sesini, konuşmanı duymazsa rahat edemez.

Bu "Akıllı manyak"lar insanlığın en büyük kâbusudur aslında; Sadece robotların, ya da robotlaşmış insanların yaşadığı ruhsuz bir dünya tasarladıkları için! Böyle bir dünyada aşk yoktur, sevmek, sevilmek de yoktur. Ağlamak, gülmek de keza!

Mutfak ile tuvalet arasında geçen ve sadece Biyolojik faaliyetlerin olduğu bir dünya.

Siz de böyle bir dünya mı istiyorsunuz yoksa?! :D
Yok ben istemiyorum...

Keşke böyle birşey olsa da o ülkenin bu ülkenin dilini öğrenme cabasından kurtulsak.
Dünya'da bir tane dil olsa ne güzel olurdu be..

• Beğen
Reactions: bud

MrtAltg

murat.altug@shiftdelete.net
Yönetici
Super Moderator
Star trek filmlerini izleyenler bilir biraz ütopik bir teknoloji ama evrensel çevirici denen tercüme cihazları kullanırlar. Herkes kendi dilini konuşur ama karşındaki dili anlarlar.