Elimdeki bilgisayarda KMSPICO var. Ne amaçla kullanılmıştır?

i.eness

Öğrenci
23 Haziran 2019
8
4
3
Merhaba! Geçenlerde birisi Samsung un eski mini laptoplarından getirdi. Bilgisayarın içini incelerken program ekle veya kaldır bölümünde KMSPICO yu gördüm. Daha sonra internette gördüğüm yöntemleri denedim ama emin olamadım. Windows lisansı içinmi yüklenmiş KMS yoksa, office vs. İçinmi?

Denediğim yöntemler;
1-Key'e bakmak (key OEM sanırım içinde OEM geçiyor)
2-CMD'den slmgr /xpr komutu (kalıcı olarak etkinleşti yazıyor,ama KMS yüklü olduğundan emin olamadım)
3- KB971033 güncellemesi yapılmış mı diye baktım. (2016yılında yapıldı gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam)

Not; Bilgisayar Win7

Windows lisansı için mi yoksa başka birşey için mi yüklenmiştir? Yardımcı olursanız,sevinirim.
*emin olamıyorum*

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Müdavim
5 Mayıs 2017
10,091
6,551
293
Hem ofis hem de işletim sistemi için kullanılabilir o program, kullandıktan sonra silsen de bi şey farketmez o programı.

i.eness

Öğrenci
23 Haziran 2019
8
4
3
Hem ofis hem de işletim sistemi için kullanılabilir o program, kullandıktan sonra silsen de bi şey farketmez o programı.
Peki hangisi için kullanıldığını anlayabilmenin bir yolu var mı? (Bu arada bilgisayarın klavyesinde win7 starter simgesi var ancak,elime geldiğinde yüklü gelen ultimate)kusura bakmayın bu konuda bilgim sıfır. :(

aliyasiny65

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2019
2,352
2,283
293
21
Ofis yazılımı içinde windows içinde kullanılabiliyor mesela lisansım olmadan önce hep o tür yazılımlar kullanırdım

554950

Müdavim
Müdavim
Moderatör
10 Temmuz 2018
9,512
5,872
1,708
19
loader kullanılarak etkinleştirilmiş ise ne olmuş olabilir ki para verince daha da mı güzel ???

i.eness

Öğrenci
23 Haziran 2019
8
4
3
loader kullanılarak etkinleştirilmiş ise ne olmuş olabilir ki para verince daha da mı güzel ???
Amerika'da vs bunun cezası var tespit edip yakalarlarsa. Ayrıca virüs vs bulaşmış olma ihtimali var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Product Key uygulaması ile Ofis ve Windows'un lisansını öğren. Daha sonra bu lisansı Google'da araştır.
Aynı lisans karşına çıkarsa Kmspico ile etkinleştirilmiş demektir :)

Çok sağolun kontrol ettim. İnternette aynı key çıktı. Kopya lisansmış hem windows hem de ofis :(

Son düzenleme: