Elimde Samsung Chat 335 Var :)

Bu konuyu okuyanlar

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Óncelikle Selamlar, Arkadaslar benim elimde samsung chat 335 var 2 aydir kullaniyorum fakat sıkılmaya basladim.satip dikunmatik veya sizin onerdigniz bir telefon almak istiyorum.telefonda teknik ariza hic yok.bikac cizk var sizce nekadara satarim ve ne almaliyim . Ustune 30 50 tl arasi biseylrde koyabilirim. Benim telefnun hrseyi var. Kutusu dail kulaklik vs. Simdiden tesekkurler...

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Óncelikle Selamlar, Arkadaslar benim elimde samsung chat 335 var 2 aydir kullaniyorum fakat sıkılmaya basladim.satip dikunmatik veya sizin onerdigniz bir telefon almak istiyorum.telefonda teknik ariza hic yok.bikac cizk var sizce nekadara satarim ve ne almaliyim . Ustune 30 50 tl arasi biseylrde koyabilirim. Benim telefnun hrseyi var. Kutusu dail kulaklik vs. Simdiden tesekkurler...
çok bi mevlaya satamazsın sonuçta ikinci el söz konusuda chat 3353 olunca :)

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Giriş seviyesi iyi bir telefon istiyorsan HTC Desire C öneririm.Ama yaklaşık ₺400 eklemen gerekir.Ama alırsan bırakamazsın.Arayüzü,tasarımı,kamerası,sesi...

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Giriş seviyesi iyi bir telefon istiyorsan HTC Desire C öneririm.Ama yaklaşık ₺400 eklemen gerekir.Ama alırsan bırakamazsın.Arayüzü,tasarımı,kamerası,sesi...
Teşekkürler düşüneceğim umarım bikaç aya fiyatı ucuzlarda alırım :=)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cevap için tesekkurler fakat okadar zengin değilim :) kredi kartim olsa alabilidimde oda yok:) konu kilitlenebilir tsekkurler

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konular cozulunce kilitlenmiyormu burda. Bilmiyordum pardon :)