Elektirik Faturasını Ödemeyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elektiriği Kesildi !

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Gelen zamlar sonrası zamlar geri çekilmedikçe elektirik faturamı ödemeyecem diyen Kemal Kılıçdaroğlunun bir protesto başlatmıştı. 3 aydır faturasını ödemediği gerekçesiyle bugün elektriği kesilmiş ! 3 aylık gelen toplam fatura 1030 TL miş.

1650542546556.png

Bundan sonraki süreci konuşmak üzere tüm halkımızı akşam 21.00 sularında ekranları başına davet ediyorum." demiş.

Not: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ! Bu tarz hareketler ile elektirik faturaları düşer mi ? Veya Kemal Kılıçdaroğlu bu elektirik faturasını öder mi ? Yoksa seçimlerine kadar karanlıkta mı oturur !

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Gelen zamlar sonrası zamlar geri çekilmedikçe elektirik faturamı ödemeyecem diyen Kemal Kılıçdaroğlunun bir protesto başlatmıştı. 3 aydır faturasını ödemediği gerekçesiyle bugün elektriği kesilmiş ! 3 aylık gelen toplam fatura 1030 TL miş.

Ekli dosyayı görüntüle 169930

Bundan sonraki süreci konuşmak üzere tüm halkımızı akşam 21.00 sularında ekranları başına davet ediyorum." demiş.

Not: Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ! Bu tarz hareketler ile elektirik faturaları düşer mi ? Veya Kemal Kılıçdaroğlu bu elektirik faturasını öder mi ? Yoksa seçimlerine kadar karanlıkta mı oturur !
Helal olsun Kılıçdaroğluna.Büyüklerimizin meşhur lafı var:”öyle başa böyle tarak” bu kadar kötü yönetime,halkı yoksulluğa sürükleyip Sefa sürenlere böyle tepki koymak lazım.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Helal olsun Kılıçdaroğluna.Büyüklerimizin meşhur lafı var:”öyle başa böyle tarak” bu kadar kötü yönetime,halkı yoksulluğa sürükleyip Sefa sürenlere böyle tepki koymak lazım.

Bu hareketin vatana millete devlete en önemliside vatandaşa faydası ne oldu şimdi ? Sonuçta bir hizmet alıyorsun ve karşılığında ödemen gereken bir para var bunu ödemiyorum demek bence siyaset yapmak değil !

Yarın başkalarıda bende İBB'nin verdiği Su faturasını ödemiyorum Doğalgazı ödemiyorum öbürü çıkıp zamlı ulaşımı kabul etmiyorum artık ödemiyecem öbürü çıkıp bende artık vergi vermeyecem yada mazot zamları düşene kadar benzinlikten depoyu fulleyip para veremyecem flan derse bunun sonu nereye gider !!!

Not: Yarın öbürgün gidip elektirik faturasını öderse tepkiniz ne olacak çok merak ediyorum :)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bunu tek bir kişinin yapmasının hiçbir faydası yok ancak birkaç milyon insan yapsaydı faydası görülebilirdi.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bunu tek bir kişinin yapmasının hiçbir faydası yok ancak birkaç milyon insan yapsaydı faydası görülebilirdi.

Eğer Kemal Kılıçdaroğlu çıkıp ben ödemiyorum sizde ödemeyin haydi bütün partililer ödemiyecez derse Bu söylediğin sivil itaatsizliğe girer ve isyana teşvik olarak görülür ve suçtur. Ayrıca ülke içinde kutuplaşmayı ve ayrışmayı aşırı tetikler önü alınamıyacak sonuçlara neden olabilir öyle bir davranış.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Eğer Kemal Kılıçdaroğlu çıkıp ben ödemiyorum sizde ödemeyin haydi bütün partililer ödemiyecez derse Bu söylediğin sivil itaatsizliğe girer ve isyana teşvik olarak görülür ve suçtur. Ayrıca ülke içinde kutuplaşmayı ve ayrışmayı aşırı tetikler önü alınamıyacak sonuçlara neden olabilir öyle bir davranış.
İsyan değil de protesto denebilir sonuçta bir şiddet yok, kavga yok. İsyanlar genelde yurtdışında oluyor Amerika gibi ülkelerde çok küçük bir zam olduğunda halk sokağa iniyor zamlar geri çekiliyor.

Reaksiyon puanı
3,027
Tebrik ediyorum ama halktan destek görmezse anlamsız bir protesto olacak. Ben her ay 200-300 TL civarı elektrik faturası ödüyorum, çalışırken bile ışığı kapatıyorum ama gelen fatura bu. Borcu ödemeyip elektriksiz kalmayı kabul etmek çok az kişinin yapabileceği bir protesto. Ama sosyal medyadan bu zamların geri alınması için sürekli baskı uygulamak çözüm olacaktır.

Kafamkarmas1k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Okuma yazma oranı yerlerde sürünürken bu ülke iflah olmaz. Doları euro, euro'yu altın sanan bir milletimiz var. Boş iş

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İsyan değil de protesto denebilir sonuçta bir şiddet yok

Protesto etmek çok farklı bir olay. Protesto edebilir. Ama alınan bir hizmetin parasını ödememek çok farklı bir şey oluyor. Sonuçta bilerek kullanıyon o elektiriği. Elektriğin kw fiyatı şudur diye sana tebli ediliyor kullanmak istemezsen aboneliğini iptal edersin.

Uzun vadede doğabilecek zararları görmek lazım. Yarın iktidar değişir Kemal Kılıçdaroğlu başa gelse ve birileri çıkıp bizde Su ödemiyecez doğalgaz ödemiyecez internet faturası ödemiyecez derse sorun nasıl çözülecek ! İpin ucu kaçar sonuç olarak.

Not: Şimdi elektiiği kesmiş firma ödememeye devam ederse faiz binecek halen ödemezse mahkemeye verecek ve haciz işlemi başlatacaktır firma bakalım o zaman ne olacak !

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Protesto etmek çok farklı bir olay. Protesto edebilir. Ama alınan bir hizmetin parasını ödememek çok farklı bir şey oluyor. Sonuçta bilerek kullanıyon o elektiriği. Elektriğin kw fiyatı şudur diye sana tebli ediliyor kullanmak istemezsen aboneliğini iptal edersin.

Uzun vadede doğabilecek zararları görmek lazım. Yarın iktidar değişir Kemal Kılıçdaroğlu başa gelse ve birileri çıkıp bizde Su ödemiyecez doğalgaz ödemiyecez internet faturası ödemiyecez derse sorun nasıl çözülecek ! İpin ucu kaçar sonuç olarak.

Not: Şimdi elektiiği kesmiş firma ödememeye devam ederse faiz binecek halen ödemezse mahkemeye verecek ve haciz işlemi başlatacaktır firma bakalım o zaman ne olacak !
Aldığı fiyatın 4-5 katına satıyor özel şirketler, hiçbir türlü zarar edemezler. Devlet tekelinde olsa dediğiniz mantıklı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aldığı fiyatın 4-5 katına satıyor özel şirketler, hiçbir türlü zarar edemezler. Devlet tekelinde olsa dediğiniz mantıklı.

Serbest piyasada özel şirketin fiyatına bu çok kazanıyor o zaman ben ödemiyorum denebilir mi ? Tüm dünyada petrol doğalgaz ve katı yakıtlar zamlanırken ülkemizde dolar yükselirken enflasyon varken elektirik fiyatları geçen yılda kalsın denilebilir mi ?

Bu mantıkla yarın ben de gidip bir İphone 13 alayım mağazadan parasını ödemeyim ! Nede olsa özel firma maliyetinin 3-4 katına satıyorlar ! Çok kar ediyorlar diyeyim çıkarkende. Öyle bir dünya mı var :)

Hatta çıkarken İphone zamlarını geri alana kadar bu telefonun parasını ödemiyecem demek ne kadar saçma ise bu söylenen laflarda o derece...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Saat 21:00'de Kemal Kılıçdaorğlu elektirikleri kesilmiş olan evinden açıklama yapmış. Ve 1 hafta faturayı ödemeyeceğini ve karanlıkta oturacağını söylemiş !!!

Eee sonra ne olacak 1 haftanın sonunda ödeyip geçecek mi ? Bu eyleme başlarken sözleri gayet açıktı !

CHP Lideri, "Erdoğan 31 Aralık'ta imzaladığı zamları geri çekinceye kadar ben, bugünden itibaren gelecek hiçbir elektrik faturamı ödemeyeceğim. Bu da böyle biline" dedi.

Ne olmuş oldu şimdi anlayan var mı ? Zamlar geri çekilmedi ama Kemal Kılıçdaroğlu faturayı ödeyecek !

Not: Bu arada İYİ partiden siyasi bir Gol atma hamlesi gelmiş faturayı biz ödeyelim teklifi gelmiş :) Hem biz halktan artı puanları alalım hemde siz sözünüzü yememiş olun manasında bana göre...

Meral Akşener, Kılıçdaroğlu'nun elektrik borcunu ödeme teklifinde bulunarak "Müsaade ederse hanenin elektrik borcunu ben ödeyebilirim. O da Selvi hanım için" diye konuştu.

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Saat 21:00'de Kemal Kılıçdaorğlu elektirikleri kesilmiş olan evinden açıklama yapmış. Ve 1 hafta faturayı ödemeyeceğini ve karanlıkta oturacağını söylemiş !!!

Eee sonra ne olacak 1 haftanın sonunda ödeyip geçecek mi ? Bu eyleme başlarken sözleri gayet açıktı !

CHP Lideri, "Erdoğan 31 Aralık'ta imzaladığı zamları geri çekinceye kadar ben, bugünden itibaren gelecek hiçbir elektrik faturamı ödemeyeceğim. Bu da böyle biline" dedi.

Ne olmuş oldu şimdi anlayan var mı ? Zamlar geri çekilmedi ama Kemal Kılıçdaroğlu faturayı ödeyecek !

Not: Bu arada İYİ partiden siyasi bir Gol atma hamlesi gelmiş faturayı biz ödeyelim teklifi gelmiş :) Hem biz halktan artı puanları alalım hemde siz sözünüzü yememiş olun manasında bana göre...

Meral Akşener, Kılıçdaroğlu'nun elektrik borcunu ödeme teklifinde bulunarak "Müsaade ederse hanenin elektrik borcunu ben ödeyebilirim. O da Selvi hanım için" diye konuştu.
Selam OzkanK.
Merak etmeyin 10 gün içinde ödeyecek.

rawand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
gaz lambasıyla duruyo şimdi

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Güneş enerjisi taktırır :D

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Dün Akşam Kemal Kılıçdaroğlunun 3 aylık toplam 1030 TL olan Elektirik faturasını ödemediği için kesilen elektiriği hakkında tüplü lüks önünde açıklama yaparken sadece eşinin üstünde 1199 TL lik bir kazak olmasıda çok gündem olmuş sosyal medyada. Hatta TT olmuş.

1650634146211.png

1650634166221.png

Daha Önce de israf konusunda açıklama yaparken Kemal Kılıçdaorğlunun geceliği 100 bin TL olan otelde kaldığı ortaya çıkmıştı ! Şimdide zamlar geri alınana kadar kesinlikle fatura ödemiyecem deyip 1 hafta sonra ödeyicem diyor ! Bu nasıl bir siyaset bu nasıl bir muhalefet anlayışı.

Not: Üstteki arkadaşlara katılıyorum madem fatura ödemiyecem diyorsa hiç ödemiyecek ve güneş enerjisi taktıracak yada jeneratör kullanacak ama iktidar oluncada bu elektirik dağıtım firmalarınıda devletleştirecem el koyacam der bakın bu siyaset üretmek olur. Veya ben iktidar olursam elektirik faturalarına şu kadar indirim yapacam halk bu fiyata kullanacak diye açıklama yapar bu siyaset olur ama bu yaptığı siyaset olmuyor bana göre...

Graffyavuz

Asistan
Reaksiyon puanı
213
Dün Akşam Kemal Kılıçdaroğlunun 3 aylık toplam 1030 TL olan Elektirik faturasını ödemediği için kesilen elektiriği hakkında tüplü lüks önünde açıklama yaparken sadece eşinin üstünde 1199 TL lik bir kazak olmasıda çok gündem olmuş sosyal medyada. Hatta TT olmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 169958

Ekli dosyayı görüntüle 169959

Daha Önce de israf konusunda açıklama yaparken Kemal Kılıçdaorğlunun geceliği 100 bin TL olan otelde kaldığı ortaya çıkmıştı ! Şimdide zamlar geri alınana kadar kesinlikle fatura ödemiyecem deyip 1 hafta sonra ödeyicem diyor ! Bu nasıl bir siyaset bu nasıl bir muhalefet anlayışı.

Not: Üstteki arkadaşlara katılıyorum madem fatura ödemiyecem diyorsa hiç ödemiyecek ve güneş enerjisi taktıracak yada jeneratör kullanacak ama iktidar oluncada bu elektirik dağıtım firmalarınıda devletleştirecem el koyacam der bakın bu siyaset üretmek olur. Veya ben iktidar olursam elektirik faturalarına şu kadar indirim yapacam halk bu fiyata kullanacak diye açıklama yapar bu siyaset olur ama bu yaptığı siyaset olmuyor bana göre...
Tam bir komedi :))

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bu arada az önce gördüm ödenmemiş fatura Kemal Kılıçdaroğlunun adına değilmiş :)

1650646372216.png

Fatura Selvi Kılıçdaroğlu adına :( Yani Faturayı ödememeye devam ederse mahkemeye verilecek isim Kemal Kılıçdaroğlu değil eşi... Haciz işlemi eşi üzerinden yapılır !

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
4 Milyon hanenin elektiriği kesik diyen Kemal Kılıçdaroğlu ziyaret edecek elektiriği kesik aile bulamamış :D Ve elektriği olan bir hanenin şartellerini indirip sanki elektiriği kesikmiş gibi ziyaret etmiş !

Bugün gelen habere göre. Dün sözde 4 aydır elektirği kesik bir aileyi ziyaret etmişti. MEĞERSE AİLENİN ELEKTİRĞİ KESİK DEĞİLMİŞ. Kemal Kılıçdaroğlu gelmeden önce şartelleri indirmişler.

Enerji Bakanı konu ile ilgili açıklama yapmış !

1650830641024.png

O gün kameralara yansıyan görüntülerde de sigorta kutusunun kapağı açıkmış !

1650830890122.png

Not: Bu bilgi gerçekten doğru ise Kemal Kılıçdaroğlu siyaseten çok büyük bir gol yemiş olur... Öyle böyle değil hemde. Siyaseten bu kadar acemice bir davranış yapmış mıdır sizce de ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
4 Milyon hanenin elektiriği kesik diyen Kemal Kılıçdaroğlu ziyaret edecek elektiriği kesik aile bulamamış :D Ve elektriği olan bir hanenin şartellerini indirip sanki elektiriği kesikmiş gibi ziyaret etmiş !

Bugün gelen habere göre. Dün sözde 4 aydır elektirği kesik bir aileyi ziyaret etmişti. MEĞERSE AİLENİN ELEKTİRĞİ KESİK DEĞİLMİŞ. Kemal Kılıçdaroğlu gelmeden önce şartelleri indirmişler.

Ekli dosyayı görüntüle 170063

Ekli dosyayı görüntüle 170066

Not: Bu bilgi gerçekten doğru ise Kemal Kılıçdaroğlu siyaseten çok büyük bir gol yemiş olur... Öyle böyle değil hemde. Siyaseten bu kadar acemice bir davranış yapmış mıdır sizce de ?
İstediğin kadar karalama kampanyası yap.Senin gibilere en iyi cevabı sandıkta vereceğiz.Ülke batmış sen hala Tayyip yalakalığı yapıyorsun.Kılıçdaroğlunu geçtim boş sandalye bile ülkeyi Tayyip Erdoğan’dan daha iyi yönetir.Senin gibi Hitler zihniyetinin avukatlığını yapan kim varsa yazıklar olsun.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İstediğin kadar karalama kampanyası yap.Senin gibilere en iyi cevabı sandıkta vereceğiz.Ülke batmış sen hala Tayyip yalakalığı yapıyorsun.Kılıçdaroğlunu geçtim boş sandalye bile ülkeyi Tayyip Erdoğan’dan daha iyi yönetir.Senin gibi Hitler zihniyetinin avukatlığını yapan kim varsa yazıklar olsun.

Bu ülkede Kaliteli muhalefet görmek istemek suç heralde !

( Bu arada üstte yazdıklarımın hepsi HABER SİTELERİNDEN veya Twetterdan alınmış alıntılar. İçinde Algı veya karalama yada yanlış bilgi flan yok. Ayrıca şuan konu içinde en ufak bir iktidarla ilgili konu bile geçmiyor ! Haber sadece Elektrik faturasının ödenmemesi ve gelişen süreç. )

Son düzenleme:

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bu ülkede Kaliteli muhalefet görmek istemek suç heralde !

( Bu arada üstte yazdıklarımın hepsi HABER SİTELERİNDEN veya Twetterdan alınmış alıntılar. İçinde Algı veya karalama yada yanlış bilgi flan yok. Ayrıca şuan konu içinde en ufak bir iktidarla ilgili konu bile geçmiyor ! Haber sadece Elektrik faturasının ödenmemesi ve gelişen süreç. )
Öyle veya böyle diğer seçenekten iyidir. Millet açlıktan kırılıyor. Her şey zamlı. İşsizlik almış yürümüş. Onu bırak kendi ülkende ikinci sınıf vatandaşsın hangi ülkede böyle ? Suriyeliler parada alıyor dükkan da açıyor onlar el üstünde tutuluyor. Yani başka iktidar gelse bile kolay olmayacak ekside alacaklar yönetimi. Ki aynı kalırsa arabistan oluruz. Katara sudilere satılan çok yer var.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Öyle veya böyle diğer seçenekten iyidir.

Konu Elektrik fatusasını ödemeyen Kemal Kılıçdaroğlu ama siz konuyu nereye getiriyorsunuz.

Eğer Öyle olsa şuan oy patlaması olması gerekirdi muhalefette !

Dolar 2 TL - Enflasyon yüzde 7 - Faiz yüzde 8 - benzin 4 TL iken muhalefetinin durumu ve adlığı oy ile.

Dolar 18 TL leri gördü Enflasyon yüzde 60 ları geçti kimisne göre yüzde 100 ün üstünde - Faiz yüzde 20 leri gördü benzin 20 TL yi geçtiği haldeki oy oranı arasında 1 puan oynamıyor bu normal mi ?

Not: Konu siyasete kaymadan Tekrar söylüyorum. Bu ülkede kaliteli muhalefet görmek istemeye hakkı yok mu insanların ! Hep aynı şeyi yapıp farklı sonuç mu bekleyecez ! Burada bir yanlışlık yok mu ? İki durum arasında fark olmuyorsa.

Not2: Suriyeli konusunda yazacak çok şeyim varda konu uygun değil.

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47

Ekli dosyayı görüntüle 170063

Ekli dosyayı görüntüle 170066

bence burada kılıçdaroğlunu tongaya düşürdüler. ekibini sorgulaması lazım, başka yere çalışıyorlar gibi... kaliteli bir muhalefet olsa akp'yi darmaduman ederdi şimdiye kadar. en çok muzdarip olduğum konu. bile bile lades yapmak mı ararsın, ne ararsan var... (muhalefet değil, sanki dallas.)

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Konu Elektrik fatusasını ödemeyen Kemal Kılıçdaroğlu ama siz konuyu nereye getiriyorsunuz.

Eğer Öyle olsa şuan oy patlaması olması gerekirdi muhalefette !

Dolar 2 TL - Enflasyon yüzde 7 - Faiz yüzde 8 - benzin 4 TL iken muhalefetinin durumu ve adlığı oy ile.

Dolar 18 TL leri gördü Enflasyon yüzde 60 ları geçti kimisne göre yüzde 100 ün üstünde - Faiz yüzde 20 leri gördü benzin 20 TL yi geçtiği haldeki oy oranı arasında 1 puan oynamıyor bu normal mi ?

Not: Konu siyasete kaymadan Tekrar söylüyorum. Bu ülkede kaliteli muhalefet görmek istemeye hakkı yok mu insanların ! Hep aynı şeyi yapıp farklı sonuç mu bekleyecez ! Burada bir yanlışlık yok mu ? İki durum arasında fark olmuyorsa.

Not2: Suriyeli konusunda yazacak çok şeyim varda konu uygun değil.
Kaliteli muhalefetten kastın nedir? Yüzde yüz elli vergi alan hükümete aferin demek mi? Ülkeyi oy için Suriyelilerle doldurup onlara bir çok konuda kıyak geçip kendi vatandaşını hor gören hükümete aferin demek mi? Din üzerinden siyaset yapıp insanların duygularıyla oynayan hükümete bravo demek mi? Köprüler yapıp bunları kazık fiyattan halka sunan,beşli çeteye para yağdıran hükümete aferin demek mi? Hazinenin parasını boşaltıp Cemaatlere,Vakıflara para yağdıran,kendi milletvekillerine 5-10 maaş veren hükümete aferin demek mi? Kuran kurslarında öğrencilere yapılan tacizlere sesini çıkarmayan,bunu normal bir şeymiş gibi lanse eden hükümete helal olsun demek mi? Ekonomiyi mahveden,Türk lirasını itibarsızlaştıran hükümete harikasınız demek mi? Padişahlık sistemini ülkeye getirip bütün iplerin bir adamda olması gibi saçmasapan bir sistemi savunan hükümete aferin demek mi? Beştepe denen israf sarayını yapıp hazinenin parasını çöpe attığı için bravo mu demeli? Cumhurbaşkanının çıkıp halka“Manda yoğurdunu yiyin” diyip insanlarla alay etmesine aferin mi demeli? Boş yapıyorsun boş.Seçimden sonra bakalım yazabilecekmisin? gerçekten merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...