Elazığspor Süper Lig'de

Bu konuyu okuyanlar

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Elazığspor Süper Lig'de

Gakkoşlar geri döndü! Bank Asya 1. Lig'de lider Elazığspor, evinde Bucaspor'u 2-1 mağlup edip önümüzdeki sezon Spor Toto Süper Lig'de mücadele etmeyi garantiledi!

elzaig_ZZASY.jpg

Bank Asya 1. Lig 33. hafta mücadelesinde Elazığspor, evinde Bucaspor'u konuk etti.
Bank Asya'da lider konumda bulunan Elazığspor, mücadeleye etkili başladı ve oyunu kontrolünde tutan taraf oldu.

Mücadelenin 26. dakikasında Göksu Türkdoğan, Bucaspor ceza alanı içerisinde oluşan karambolde kaydettiği gol ile Elazığspor'u 1-0 üstünlüğe taşıdı.
38. dakikada sağ kanatta Veli'nin pasında kaleci ile Akın mükemmel bir şutla takımına beraberlik golünü kazandırdı. 1-1.

Elazığspor, beraberlik golünün ardından tüm riskleri alarak rakip yarı alanda galibiyet golü aradı. Net gol fırsatları yakalayan ev sahibi ekip bu fırsatları değerlendiremedi ve mücadelenin ilk devresi 1-1 beraberlikle sona erdi.
Mücadelenin ikinci devresine de etkili bir başlangıç yapan Elazığspor'da, Göksu topu ceza alanı içine gönderdi, topun gelişine sol ayağı ile düzgün bir vuruş yapan Sezai Demircan, takımını 2-1 öne geçirdi.

Farkı açmak için baskılı oyununa devam eden Elazığspor, net fırsatlar yakaladı ancak bu pozisyonlarda Bucaspor kalecisi Ömer Kahveci, başarılı kurtarışlar yaptı ve mücadele 2-1 Elazığspor'un üstünlüğü ile sona erdi.

Bu skorla Elazığspor puanını 61'e yükseltirken, Bucaspor 42 puanda kaldı. Önümüzdeki hafta Elazığspor, Konyaspor'a konuk olacak, Bucaspor da Kasımpaşaspor'u konuk edecek.

Bülent Uygun yönetimindeki Elazığspor, Bucaspor galibiyetiyle puanını 61'e yükseltti ve önümüzdeki yıl Spor Toto Süper Lig'de mücadele etme hakkını kazandı.

Kaynak

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=52555]by efsane[/MENTION]

Ne ısmarlıyorsun :p Tebrikler.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Budur bee :D

Gs Elazığ maçında terimin yanındayım nasipse :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Elazığspor'u yeniden Süper Lig'de görmek güzel olacak ama Bülent Uygun'u asla...

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=84327]deatmania[/MENTION]

yukarıdaki yorum silinmedikce ben buraya yazmaya devam edeceğim bu konunun bülent uygunla ne alakası var ?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
@deatmania

yukarıdaki yorum silinmedikce ben buraya yazmaya devam edeceğim bu konunun bülent uygunla ne alakası var ?

Size açıklayayım;

Üyeler, konu hakkında yorum yapabilirler.

Yorumu yapan arkadaş, Elazığ' takımını sevebilir ama teknik direktörü sevmek zorunda değil.

O yorum da bu yüzden gayet doğal.

Sizden rica ediyorum, konuyu uzatmayın.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hayırlı olsun. İnşAllah tadı, tuzu kaçırılmış olan lige biraz hareket katarlar.

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Size açıklayayım;

Üyeler, konu hakkında yorum yapabilirler.

Yorumu yapan arkadaş, Elazığ' takımını sevebilir ama teknik direktörü sevmek zorunda değil.

O yorum da bu yüzden gayet doğal.

sevmeyebilir benim ona itirazım yok acsın konusunu oranın altına istedigi yorumu yapsın.Bu konuda elazığsporun süper lige cıkısından bahsediyoruz. uyanık aklı sıra bülent uygundan girip şike davasına bağlayacak işi...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
sevmeyebilir benim ona itirazım yok acsın konusunu oranın altına istedigi yorumu yapsın.Bu konuda elazığsporun süper lige cıkısından bahsediyoruz. uyanık aklı sıra bülent uygundan girip şike davasına bağlayacak işi...

Nereden biliyorsunuz?

Şuanda karşı tarafa iftira atıyorsunuz!

Farkında mısınız?

Ben takımı sevebilirim ama futbolcusunu, teknik heyeti sevmek zorunda değilim?

Bunu da dile getirebilirim.

Lütfen konuyu uzatmayın.Rica ediyorum.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Tebrikler, bizde seneye inş. :)

Nick.Rey

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Güzel bütçe transferler olmazsa ligde tutunamaz bence .

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Geçen sene soyup soğana çevirip kaçtığı takımı yenerek bu seneki takımını Süper Lig'e çıkardı diyeceğim de o mu çıkardı yoksa takım zaten çıkıyordu da o mu hazıra kondu tartışılır. Umarım Elazığspor'un sonu da bize dönmez. Hayırlı olsun.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
BİZ BİR ZAMANLAR NE DEMİŞTİK.
Bİ GIRTIK KALDI ELAZIĞIM:)
PEKİ ŞİMDİ NE DİYORUZZZZZZ:)
AHANDA BİZ GELDİKKKKKKK:d:d