Eksik Hoparlör Seti ve Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, elimde Logitech LS21 2+1 Speaker var. Ama amfi/Subwoofer yada adı her neyse o yok. Bu yüzden hoparlörlerden çok kısık ses geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar?
ub2b.jpg

Şu büyük siyah olan şey yok arkadaşlar. O yüzden sesi çok kısık geliyor sadece o 2 hoparlör var.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Güncel, çözüm yolu var mıdır acep?

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bir umut bile mi yok? :)

scrapion23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkada bi ses ayarlayıcı var ondan değise bi sorum olcak ses gelip gidiyor mu yoksa hepten mi yok önceden var mıydı cevaplarsan yardımcı olacagım

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
arkada bi ses ayarlayıcı var ondan değise bi sorum olcak ses gelip gidiyor mu yoksa hepten mi yok önceden var mıydı cevaplarsan yardımcı olacagım
Hocam arkasını kontrol ettim herhangi bir ayarlayıcı vs yok sadece kablo var. Bu arada sesi kısık geliyor, laptopun sesi daha çok diyebiliriz :)

scrapion23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam arkasını kontrol ettim herhangi bir ayarlayıcı vs yok sadece kablo var. Bu arada sesi kısık geliyor, laptopun sesi daha çok diyebiliriz :)
öncelikle arka tarafta kablo girişleri aynı renk olmalı
bundan sonra driver cd sini kur ama güncel olmalı
işlem bittikten sonra denetim masasından ses aygıtlarına gir senin ses sistemi var ordan ayarlamalar var ayarlamayı yap

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
öncelikle arka tarafta kablo girişleri aynı renk olmalı
bundan sonra driver cd sini kur ama güncel olmalı
işlem bittikten sonra denetim masasından ses aygıtlarına gir senin ses sistemi var ordan ayarlamalar var ayarlamayı yap
Hocam driver CD'si yok, internetten de driverini bulamadım maalesef :/

Edit: Bu arada elime olan sadece bu var CD falan yok. Ve hoparlörün arkası böyle.
75841216.jpeg