Ekrem İmamoğlu'nda otogar paylaşımı!

Bu konuyu okuyanlar

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Hocam şu dönemde demeyin şöyle şeyler. Herkesin ağzında erken seçim. Onca dert yokmuş gibi başımızda tüm gündem seçime yönelmesin. Dünya pandemiyle boğuşuyorken, devlete güveni seçim sallamak uygun değil.

Bıktım şahsen erken seçimlerden.....

Öte yandan kimsenin ses çıkaracağını sanmıyorum. Eylem yapmak anayasal bir hak. Kurallarına kitabına uydurduğun sürece bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Ha izinsiz kafana göre çadır kurup 4 tane ağaç dikili ağac'ı korucam hikayesiyle arabaları devirip yakarak çevre fikirli eylemi devlete yönelik tehdit haline getirirseniz olmaz.

Şimdi Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto edeceğiz gösteri düzenleyeceğiz desek izin alınabilir mi valilikten sizce ? Bugün covidi bahane gösterirler gerçi ama. Covid olmasa da zordu. Ama protestoya covid engeli varken Ayasofya'ya yok. O da enteresan tabii.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Valla eskisi gibi gençlik kollarında olsam, tabi eski ateşte lazım ekibi toplar çıkardım. Yazar kasa fırlatacak değilim, yolu kapatacak değil, nizamı bozacak hiç değil. Ama eylem meylemle harcayacak vakitte yok eylem ile aklını çelebileceğin kimse de. Bu dönemde ise dediğim gibi zaten uygun bulmuyorum. Gerek pandemi gerekse ekonomi.

Eğitimciler olarak topluca bilinçli şekilde eğitim verilmeli, toptan ezber sistem yok edilmeli. Bilinçlenme, araştırma duyguları aşılanmadıkça bu bilgi çağında sadece yerinde sayarsın.