Ekrem İmamoğlu da nasıl başladı nasıl bitti akımına uydu

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbul'da yaptığı değişimleri Twitter'da nasıl başladı nasıl bitti akımına uyarak gösterdi.
Bazı şeyler siyasetten öte bana göre birisi bir şey yaptıysa ve güzel olduysa sırf desteklemediğin partiden diye karşıt olmamalıyız ama maalesef ki milletimizin çoğunda bu var

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
aşk olsun ama ya...
Biraz daha dengeli oldu mu tadından (nızdan)yenmez. ☺️
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı şeyler siyasetten öte bana göre birisi bir şey yaptıysa ve güzel olduysa sırf desteklemediğin partiden diye karşıt olmamalıyız ama maalesef ki milletimizin çoğunda bu var
Tabikii öyle olmalı. Doğru şeyler yapsınlar ben elim kopana kadar alkışlarım ama bu tek taraflı bir şey olmayacak. Karşı tarafında doğruları görülmeli ve sadece bardağın boş tarafına bakılmamalı.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Diğer iki tweetteki problemleri çözdüğü için tebrik ediyorum. Ama Kurbağalıdere 2016da ıslahına başlanmıştı ve 2018de çoğunluğu bitmiş 2019da tamamen tamamlanacaktı. Bunu kendi dönemine aitmiş gibi göstermesi iyi değil.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
istanbulda yaşamasamda istanbul sevgisi ve memleeket sevgisi oldugu için kim gelirse gelsin umarım herşeyin iyisini yapar düşüncesindeyim yapmayan gider zaten

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ekrem Başkanın Nasıl başladı Nasıl bittide paylaştığı bazı şeyler yanlış veya yalanmış. Bir sürü içerik paylaşılmış ama bazıları AKP döneminde yapılan işler veya temelleri atılan ihaleleri yapılan ama 2020 yılında açılan işler veya Eski iktidar dönemi fotolarını paylaşılıp nasıldı nasıl olduya koymuşlar :) )

1603141067347.png

Sağdaki sözde Ekrem Başkan döneminde ki sahil 2014 yılı Milliyet Gazetesinden alınmış :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ekrem Başkanın Nasıl başladı Nasıl bittide paylaştığı bazı şeyler yanlış veya yalanmış. Bir sürü içerik paylaşılmış ama bazıları AKP döneminde yapılan işler veya temelleri atılan ihaleleri yapılan ama 2020 yılında açılan işler veya Eski iktidar dönemi fotolarını paylaşılıp nasıldı nasıl olduya koymuşlar :) )

Ekli dosyayı görüntüle 120269

Sağdaki sözde Ekrem Başkan döneminde ki sahil 2014 yılı Milliyet Gazetesinden alınmış :D

Evet burda bir hata var, bunları paylaşan danışma sanırım onun hatası olabilir.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Birde kurbağalı dere diye gösterdiği fotonun Urfa Balıklı göl olduğu söyleniyor. Birde Haliç'in kendisi gelmeden önce nasıldı geldikten sonra nasıl oldu onuda bir gösterseydi. Yapmadığı ama yaptım dediği bir çok örnek sunabilirim

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Puahaahaa ? ve mesajların sonu. Bu konuya artık fazla mesaj gelmez. ?

Buda tutmadı. Yalanların sonu gelmez doğrusu ne demedikçe

Son düzenleme:

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Hangi partinin başarılısı olursa olsun, Ülkemin geleceği için verilen güzel emekleri her türlü desteklerim. Helal olsun.