Ekranım Kırıldı Peki En İyi Servis Hangisi

Bu konuyu okuyanlar

melihkse123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar mi9t cihazımın iç ekranı kırılıdı delta garantili telefonumu deltaya göndermek istemiyorum çünkü bi önceki telefonumdan da deneyimlediğim üzere kötü bi servis . Biçok servis araştırdım bunlar arsında bilindik olan evofone gempa gsm iletişim de var ama bunlarda da herp kötü yorumlar var ve 3 servis arasındaki fiyatlandırmada 500 tl artarak ilerliyor 677 tl den 1500 e kadar yapan var ve hepsi orijinal olduğunu idda ediyor yorumlarda ise hiçbiri işini layıkıyla yapmamış olduğunu gördüm daha önce gönderip menun kaldığınız bir servis varsa ve sevis ile ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Sadece Xiaomi değil Türkiye'deki çoğu servis işini düzgün yapmıyor. En iyisi firma ile görüşün. Onlar en iyi yere yönlendirir herhalde.

melihkse123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sadece Xiaomi değil Türkiye'deki çoğu servis işini düzgün yapmıyor. En iyisi firma ile görüşün. Onlar en iyi yere yönlendirir herhalde.
xiaomi türkiye ile doğrudan iletişime geçmemi söylüyorsunuz doğru anladım dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

öneriniz üzerine hemen mi nin sitesine daldım ama ne yazıkki doğrundan bir iletişim adresi yada numarası bulamadım mi sayfasında bulunan servisler ise ouno genpa ve evofone bu üçü arasından birini seçmem gerekecek sanırım