Bu konuyu okuyanlar

Gecebenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptopumun menteşesi kırık, defalarca kez yaptırdım ama silikonla yapıştırmaktan başka bir şey yapmadıkları gibi güzel para da aldılar. Ona halen bir çözüm bulamadım. Geçenlerde farkettiğim şey ise bu oldu:

Neyse, hiçbir sorun yaratmadığını düşündüğüm için pek önemsemedim sadece daha dikkatli kullanmaya özen gösterdim.
Menteşeler kırık olduğundan da zaman zaman böyle bir çizik oluyordu ekranda:

Oyun indirdim, ekran böyle:

Oyundaki ekranın videosu:
Arkadaşım bilgisayarıma bakmak için teamviewer ile bağlandı özelliklerine baktı performans yükseltmek için bir şeyler yaptı, Nvidia var, inteli kullanma dedi onu yüklemek istedi ama başka kurulumlar devam ediyor diyip hata verdi. Nvidia zaten kurulu olduğu halde görmüyordu bilgisayar, baya uğraş verdik yükledik sonunda.
Onun ekranı da böyle:

Mouse un hareketine göre arkadaki karıncalanmalar gidiyordu, ama oyunda hiç gitmedi, deli gibi hareket edip duruyor. Bu sorunu sadece bu şekilde gördüm, oyunda hep aynı. Son formattan önce bilgisayara crypto virüsü bulaşmıştı. Bilgisayarcıya götürdüm kurtarabildiği fotoğrafları aldı, format attı sonra fotoğrafları tekrar bilgisayara attı. Ben virüs kaldığını düşünmüyorum fakat dxdiag da birkaç hata verdi ve bazı klasörlere giremedim, erişim izniniz yok hatası aldım sonucunda arkadaşım virüs hala var, ekranına işliyor, yazıların arkasına işliyor eğer yazılımsal bir problem olsa ekranında kalıcı olurdu bu sorun dedi. Sorun nedir? Ne yapmam gerek?
Bilgisayarımın özellikleri: