Ekrana görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

ugurkynk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben yeni bir ekran kartı ilk taktım pc açıldı daha ddu normal modda driver kaldırdım ondan aonra hiç ekran gelmiyor ama ekran katını çıkardığım zaman işlemcinin kendisinde görüntü geliyor ne yapmam gerek yardım edermisiniz lütfen

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
E.kartının sürücüsünü sitesinden indirdinizmi.

ugurkynk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
E.kartının sürücüsünü sitesinden indirdinizmi.
İndirdim ben şimdi ekran kartını çıkartıp driver kurdum apu işlemci sonra ekran kartını taktım görüntü geldi ama oyuna girdiğim zamn cw sorunu war ses geliyr karttan muhtemelen yazılımdn dolayı şimdi ddu ile driver kaldırmak istiyorum ama güvenli modda görüntü gelmiyor bu sefer nasıl yapıcam ben bu işi yardım edermisin

---- Mesajlar birleştirildi ----

İndirdim ben şimdi ekran kartını çıkartıp driver kurdum apu işlemci sonra ekran kartını taktım görüntü geldi ama oyuna girdiğim zamn cw sorunu war ses geliyr karttan muhtemelen yazılımdn dolayı şimdi ddu ile driver kaldırmak istiyorum ama güvenli modda görüntü gelmiyor bu sefer nasıl yapıcam ben bu işi yardım edermisin
Normal masaüstü hariç diğer yerlerde görüntü yok bıos vs

Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Güvenli modda görüntü gelmiyorsa,normal sil.Yalnız yazılımdan dolayı bobin sesi gelmesi biraz garip geldi bana. cw varsa, her zaman yapar .

ugurkynk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Güvenli modda görüntü gelmiyorsa,normal sil.Yalnız yazılımdan dolayı bobin sesi gelmesi biraz garip geldi bana. cw varsa, her zaman yapar .
Ekran kartını çıkartıp apu ile gücenli modda kaldırıyorum tekrar ekran kartını takıyorum yine görüntü yok ekran takılıyken nasıl getircem ben görüntüyü

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Maalesef, aklıma gelenler,bunlar.

ugurkynk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ÇÖZÜLDÜ......
ekran kartını çıkarıp apuyu devre dışı bıraktım ve bilgisyarı kapatıp tekrar ekran kartını taktım ve sorun çözüldü