Ekran temizleme spreyleri.

Bu konuyu okuyanlar

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar yukarıdaki ürün gözüme çarptı fakat sadece 1 yorum var.
Fakir Lcd Cleaner Ekran Temizleyici 225 Ml | Trendyol Bu ise genel olarak alınan ürün ama aradaki fiyat farkına eğer alacağım klavye temizleme spreyi gerçekten değerse onu alacağım. Bu arada başka önerisi olan varsa önerilere açığım. Ayrıca klavyeyi alternatif olarak nasıl temizleyebilirim daha önce deneyen varsa aktarabilir. Şimdiden teşekkürler.

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Yok mu önerisi olan?

Erci77

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
29
Su bazlı ise uzak durun. Alkol bazlı ise iş görür. Su bazlı temzileyiciler zamanla hasara yol açıyor iyi araştırın.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Neden her ürüne Gamer / Gaming yazıyorlar :D

Erci77

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
29
Bence pazarlama tekniği. Otomobil camlarını buhulanmasın diye alınan kimyasallara fazla para verirken aslında marketten aldığınız piril daha çok iş görüyor mesela :D

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Su bazlı ise uzak durun. Alkol bazlı ise iş görür. Su bazlı temzileyiciler zamanla hasara yol açıyor iyi araştırın.
Ne olduğunu bilmiyorum yazmamışlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pazarlama taktiğidir de kesinlikle ben iyi temizliyorsa camsil bile alırım gaming gamer umrumda değil aslında

mjkspol

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
13
Biz firmamızda "the solution" marka temizleme sıvısını kullanıyoruz. Hem temizleme hemde parlatmada süper tavsiye ederim. Bende bilgisayar servisine sormuştum bunu önermişlerdi.