Soru "Ekran sinyalini 1440X900@60HZ olarak değiştirin" hatası?

Bu konuyu okuyanlar

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar tam slayt hazırlarken bilgisayar durup dururken kapandı ve hata veriyor açılmıyor ekran ile ilgili bir sorun var ama nasıl halledicem sadece bu ekran var. Ve kapatıp açtığımda mavi ekran sadece bı görselde eklediğim gibi sadece ve sadece bu ekran.
IMG_20231112_210316.jpg

Son düzenleyen moderatör:

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Bilgisayarınızı güvenli kip'te açıp deneyin. Açılırsa görüntü çözünürlüğünü değiştirip deneyin.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Maalesef bence ekran kartında sorun var. Ve buda bana pahalıya patlıyacak gibi duruyor. Açsam hallederim ama error veriyor.
Televizyon var ise evde ona bağlayıp çözünürlüğü düşürmeyi deneyin.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Bilgisayarınızı güvenli kip'te açıp deneyin. Açılırsa görüntü çözünürlüğünü değiştirip deneyin.
Güvenli mod driverları yüklemez, driversız da bırak 1440p yi 720p de açılır bilgisayar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Televizyon var ise evde ona bağlayıp çözünürlüğü düşürmeyi deneyin.
Bilgisayar her cihaz için farklı çözünürlükleri hafızasında tutar. Yani televizyon için tanımladığın 900p sadece televizyon takıldığında geçerli olur.

Çözüm aynı anda hem monitörü hem de diğer ekran(TV başka monitör falan)'ı aynı anda bağlayıp hata veren monitör için çözünürlüğü değiştirmek.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Güvenli mod driverları yüklemez, driversız da bırak 1440p yi 720p de açılır bilgisayar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar her cihaz için farklı çözünürlükleri hafızasında tutar. Yani televizyon için tanımladığın 900p sadece televizyon takıldığında geçerli olur.

Çözüm aynı anda hem monitörü hem de diğer ekran(TV başka monitör falan)'ı aynı anda bağlayıp hata veren monitör için çözünürlüğü değiştirmek.
Valla hiçbir şey yapamadım format attım düzeldi kökten çözüm ?

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
En son çare ama çözüm olunca sıkıntı değil.

Son mesajlar