Ekran Kartını Güncelledikten Sonraki İlginç Teknik Hata [Yardım]

Bu konuyu okuyanlar

Mehmetcan855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 7 Mayıs günü 4 aydır güncellemediğim r9 380x Ekran kartımı amd sitesindeki 4/5/2017 tarihinde yayınlanan Ekran kartı driverlerini indirdim.

EKRAN KARTINI GÜNCELLEMEDEN ÖNCE BÖYLE Bİ SORUN YOKTU

Güncelledikten sonra reset attım yaklaşık 20-25 dakika sonra bir anda bilgisayar dondu 10 saniye sonra Siyah ekran olup tekrar normal haline döndü ilk önce umursamadım fakat aynı hatayı 4 gün içnide defalarca verdiği için size sormak zorunda kaldım

Ekran geldikten sonra aşağıda görünen hata
JavRWo.png

Ayyıldız6638

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba 7 Mayıs günü 4 aydır güncellemediğim r9 380x Ekran kartımı amd sitesindeki 4/5/2017 tarihinde yayınlanan Ekran kartı driverlerini indirdim.

EKRAN KARTINI GÜNCELLEMEDEN ÖNCE BÖYLE Bİ SORUN YOKTU

Güncelledikten sonra reset attım yaklaşık 20-25 dakika sonra bir anda bilgisayar dondu 10 saniye sonra Siyah ekran olup tekrar normal haline döndü ilk önce umursamadım fakat aynı hatayı 4 gün içnide defalarca verdiği için size sormak zorunda kaldım

Ekran geldikten sonra aşağıda görünen hata
JavRWo.png
Zannedersem yeni driver uyumamis. Denemen gereken seyler var.
1. Amd nin sitesi biraz karisik senin ekran kartin icin dogru driveri sectinmi kontrol et
2. Olmadi driveri bastan yukle
3. Olmadi eski driveri geri yukle. Bilgisayarin laptop mu bilmiyorum ama bilgisayar markanin internet sitesinden driver indirip kurabilirsin. Guncellemeleri amd Catalyst Control Center dan denetle amdnin sitesinden indirme.
Bilgim bu kadar kusura bakma. Eger bunlarla cozemezsen sana basina ayni hal gelmis biri lazim

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Yanlış driver yüklemişsin.AMD sitesinden Auto diye bir düğme olmalı.Ona bas.

Mehmetcan855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driveri tekrar yüklemeyi denedim Bilgisayar Masaüstü Bide Auto Düğmesi nerede atabilir misiniz?

Kenan onur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Format atabiliyorsan bence format at disketin rahatlasın format attikdan sonra driver pack solution online diye bir program var onu indir o sistemini tarayip bütün driverların en güncelini bulup kurucaktır eger sesigim programı indirirsen format atmayip programın en alt ortasında özel kip var onu şeç ordan yandex felanda kurmak istiycek ordaki tikleri kaldırabilirsin yada istemedigin driverleri yüklemesin demek istersende aynısını yapabilirsin ;)

Mehmetcan855

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düzelmedi hala teşekkürler yardımlarınız için başka önerisi olan var mıdır?

Son mesajlar