Ekran kartını aktif hale getirince gelen siyah ekran.

cinarceri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper Notebook da Nvidia ekan kartı kullanıyorum. .Bir gün ekran dondu, fare hiç oynamıyordu. Sonra bilgisayar kapandı işte, bende tekrar açınca siyah ekran geliyordu . Üst üste (5 6 defa) deneyince açıldı . 5 dk sonra ise gine ekran dondu. bende araştırdım ekran kartı ile ilgiliymiş sanırım. bende nvdia ekran kartını devre dışı bıraktım . bilgisayar normal bir şekilde açıldı fakat Nvidia olmayınca da hiç oyun oynanmıyor, geriye sadece Inlet HD grafikleri kalıyor . O ekran kartı da rezalet. Bir yardım ederseniz sevinirim.

Çınar Çeri

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,068
Ekran kartınızı bu olaydan önce güncellemiş miydiniz?Eğer herhangi bir güncelleme veya sürücü kaynaklı sorun yoksa donanım kaynaklıdır ve fazla baş ağrıtır açıkçası.

cinarceri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir güncellemelere bakayim . Sonra sizi bilgilendiririm

---- Mesajlar birleştirildi ----

geforce experience diye bir şey indirdim, oturum açtım. Mavi ekranda video shoulder ınternal error geldi. ekran kartı kendi kendine devre dışı bırakıldı . daha detaylı açıklarsanız sevinirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekran kartınızı bu olaydan önce güncellemiş miydiniz?Eğer herhangi bir güncelleme veya sürücü kaynaklı sorun yoksa donanım kaynaklıdır ve fazla baş ağrıtır açıkçası.
olaydan önce sadece bilgisayar üzerinden yani nvidia'nın offical sitesine bakmamıştım şimdi ise game driver felan yüklüyorum, bir değişiklik olursa sizi bilgilendireceğim

Son düzenleme: