Ekran kartinda yaşanan karişık bir olay

Bu konuyu okuyanlar

Muharrem6155

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yeni ekran karti taktim benim monitore taktim hdmiyle ekranda kirmizi cizgiler oluyor çoğu yerde ama başka ekran karti taktiğimda sıkıntı yok vga tarafini denedim calisti ama 17 Inc ekranda denedim oldu bizim kucuk tv de denim dedim bir de hdmiyle oldu cok karişik bir olay sizce vga kablosu alirsam calisirmi benim monitorde?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Bilgisayara kablo ile düzgünce tak DDU ile driver temizleme yap kartın kendi drivarını indir kur yeniden dene.

Muharrem6155

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bilgisayara kablo ile düzgünce tak DDU ile driver temizleme yap kartın kendi drivarını indir kur yeniden dene.
ne yazikki su anlik hard disk yok alicam bir kac gune ams driverden olduğunu sanmam driverden olsaydi vgada da calismazdi bence

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Ekran kartında sorun olabilir.

Muharrem6155

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Monitör değiştirin. Ancak yine de ekran kartından ya da kablodan şüphe ediyorum.
Baska kablodada ayni oluyo ama galiba ekran kartinin hdmi cikisinda bise var cunku kablonun monitor tarafi değilde ekran karti tarafini oynatinca biras bise gidiyo saliyom geliyo ondan olma ihtimali varmi acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yeni gordum hdmi çıkışinin arka tarafinda bir pin kalkmis ondan olabilirmi? Sapphire isareti olan yere bakin net değil uzgunum ama gorebilirseniz ondan olabilirmi

Baska kablodada ayni oluyo ama galiba ekran kartinin hdmi cikisinda bise var cunku kablonun monitor tarafi değilde ekran karti tarafini oynatinca biras bise gidiyo saliyom geliyo ondan olma ihtimali varmi acaba

Arkadaşlar yeni gordum hdmi çıkışinin arka tarafinda bir pin kalkmis ondan olabilirmi? Sapphire isareti olan yere bakin net değil uzgunum ama gorebilirseniz ondan olabilirmi
bastaki pin

arkadaşlar cikan pini bantla yapiştirdim sıkınti kalmadi

Ekli dosyalar

• S10126-17293971.jpg
    S10126-17293971.jpg
    158.3 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme: