Yardım Ekran Kartı Seçiminde Yardımınıza İhtiyacım Var

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Yerli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar.

APU sistem bir bilgisayarım var. Ryzen 3 2200G işlemci, Asus B450MK - II Ana kart.

Oyun kullanıcısı değilim, kağıt oyunları bile oynamıyorum. Video edit ve photoshop gibi işlerimde pek yok. Bilgisayarda kullandığım tek şey tarayıcı ve office gibi uygulamalar. Her nedendir bilmiyorum ekranın görüntü kalitesi bana kötü geliyor sanki pixelleri sayıyorum gibi. (Daha önce hep apple ürünler ile çalıştığım için de böyle hissediyor olabilirim)

Sadece görüntüde iyi bir iyileştirme yapacak ekran kartı arıyorum. Bana ne önerirsiniz acaba?

710 ile 1030 arasında kaldım ama tam olarak hangi ürünü alacağıma karar veremiyorum. (Ekran kartlarından çok anlamıyorum, önerilerinizde tam olarak ürün linki paylaşabilirseniz çok memnun olurum)

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
monitörün 1080P Mİ.

RyteX

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Sadece office tarayıcı gibi uygulamaları kullanıyorsan ve 1080p bir monitörün varsa Böyle bir ekran kartı yeterli olacaktır

Ahmet Yerli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sadece office tarayıcı gibi uygulamaları kullanıyorsan ve 1080p bir monitörün varsa Böyle bir ekran kartı yeterli olacaktır

2200g küçük darboğazlar yapabilir 1650ye. Hele BF1 de 64 kişilik bir yerde falan dayanmaz.
Arkadaşlar sadece görüntüyü kaliteli şekilde aktarım yapması için kullanacağım, oyun kullanıcısı değilim, grafik tasarım işleri veya video edit işi de yapmayacağım. Bu ürün biraz fazla olmaz mı bana? Tek istediğim office ve tarayıcı da görüntü kalitesi ve pixellerin iyileşmesi.