Öneri Ekran kartı önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamın aleyküm bana ekran katı lazım şu anki ekran kartı asusun eski modellerinden asus eski ekrqn kartı yazdın mi ilk basa çıkıuor zaten anakartım görselde belirttim
•Ram 6GB
•Işlemci E6600. I3 3.06ghz

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220515-095434_Opera Touch.jpg
    Screenshot_20220515-095434_Opera Touch.jpg
    40.4 KB · Görüntüleme: 52

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Anakartı Amd altyapılı göstermişsin resimde
Hem İşlemci yazdığın model İntel E6600 çok eski işlemci
İ3 değil yani. Pentium model

İntel Ve Amd ayrı ayrı firmalar. Amd anakarta İntel işlemci uymaz. Yani verdiğin bilgi yanlış.

Sistemini düzgün belirt. Eğer marka model isimlerini bilmiyorsan Speccy Piriform program var.
Program bedavadır. Bilgisayara indir tüm sistemin tamı tamına ne marka model diye yazar orda.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla çok zayıf sistem kullanıyorsun.
Nvidia gt730 dan güçlü ekran kartı taksan bile Gt730 performansı alacaksın.

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şuanki ekran kartı amd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki eve varinca duzgun bir not hazırlar size sunarım ama dediğim gibi ekran kartım su anki amd

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Peki sistemdeki zayıf noktalar neresi buna göre düzeltirim

AMD RADEON HD 4550

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
O sistemi sat en iyisi. Başkada iyi seçeneğin yok. Eğer internete felan girerim dersen satma kalsın.

Ama hızlandırırım felan düşünürsen paranı havaya savururaun.

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O sistemi sat en iyisi. Başkada iyi seçeneğin yok. Eğer internete felan girerim dersen satma kalsın.

Ama hızlandırırım felan düşünürsen paranı havaya savururaun.
Ben yeni bir sistem toplamak istemiyorum değeri neyse oderim sana bir ekran kartı onerisi istedim vıdı vıdı yapma

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ben yeni bir sistem toplamak istemiyorum değeri neyse oderim sana bir ekran kartı onerisi istedim vıdı vıdı yapma
Paranı çöpe atmış olursun. Zaten aynı performansı alırsın. Atarlanma iki dakkada.

Alıyorsan bana ne? Git paranın yeteceği en güçlü ekran kartını al sonra otur yüzüne bak.

Son düzenleme:

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Paranı çöpe atmış olursun. Zaten aynı performansı alırsın. Atarlanma iki dakkada.

Alıyorsan bana ne? Git paranın yeteceği en güçlü ekran kartını al sonra otur yüzüne bak.
Sadece ekran kartı önerisi demistim hatırlarsan başlıkta konu dışı sapmayalım

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Elindeki işlemci ile alabileceğin e.kartlarının sana pek bi getirisi olmaz Hadi HD 5670 falan aldın diyelim. Ona bile işlemcin bi miktar darboğaz yaptırır. Şimdikinden bi parça daha iyi olur, tabi yine de.
Fakat oyun falan oynamak istiyorsan yeni bi sisteme ,2 el dahi olsa,ihtiyacın var.

Gojisoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Elindeki işlemci ile alabileceğin e.kartlarının sana pek bi getirisi olmaz Hadi HD 5670 falan aldın diyelim. Ona bile işlemcin bi miktar darboğaz yaptırır. Şimdikinden bi parça daha iyi olur, tabi yine de.
Fakat oyun falan oynamak istiyorsan yeni bi sisteme ,2 el dahi olsa,ihtiyacın var.
Öncelikle anlayışlı bir cevap yazdığın için teşekkürler peki 2. El sistem kaça getirebilirim hdd ssd kendimden olsa mesela su anki pcm den uyan parçalar fln kendim taksam

Bu anakart yanlış vermiş olabilirim kusuruma bakmayın herşey burada

Bu anakart yanlış vermiş olabilirim kusuruma bakmayın herşey burada

ŞUNUda belirteyim oynadığım oyun grafik vb benim için hiç onemli değil sadece performans almak istiyorum minecraft vb oynuyorum

Peki o zaman yeni konu açıykrum uraya bi uğrarsın

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220515-165035_Gallery.jpg
    Screenshot_20220515-165035_Gallery.jpg
    29.9 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
2 el Core quad 9000 serisi bi işlemci al. Çok şey değişir.
Bu işlemciyi aldıktan sonra,GT 1030/750 Ti gibi bi e.kartını ,2 el falan alırsın. Oyunda, şimdikine göre ,herşey değişir.

Son mesajlar