Ekran kartı önerisi : 500-650 TL

Bu konuyu okuyanlar

Ryuzakii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba , masaüstü bilgisayarım icin yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. 2. El olmasını istemiyorum cunki daha önce 2. El bir ekran kartı almıştım ucuz fiyata . Arızalı çıktı ucuz olduğu içinde uğraşmak istemedik. Önerilerinizi bekliyorum çıkabileceğim maksimum fiyat 650TL.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
O fiyata dandik kartlar var sıfır anca onlardan alabilirsin ama pek memnun etmez. Sistemin nedir önce onu bir yaz bakalım. İkinci elden korkmayın testi yapılmış kart aldığın zaman sıkıntı olmaz.

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
650 TL ye sıfır ekran karti çöp alırsın memnun kalmazsin 2. Elden 750 Ti vb. Bakabilirsin. Sıfır olarak 650 TL ye alsan alsan gtx 730 alabilirsin ama Performans çok düşüktür. Oynasan oynasan düşük ayarlarda 30-50 FPS arası csgo valorant oynarsin ama 1-2 yıl sonra idare etmez. Ya 2.el daha iyisini alacan yada bütçeyi 700 lere 800 lere cikaracan.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Merhaba , masaüstü bilgisayarım icin yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum. 2. El olmasını istemiyorum cunki daha önce 2. El bir ekran kartı almıştım ucuz fiyata . Arızalı çıktı ucuz olduğu içinde uğraşmak istemedik. Önerilerinizi bekliyorum çıkabileceğim maksimum fiyat 650TL.
Biostar Amd Radeon Rx550 2gb 128 Bit Gddr5 Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - Trendyol buyurun hocam aslında bu kart bu kadar etmez daha ucuz olmalı

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Öncelikle işlemcin nedir, ve hangi ilde yaşıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 para etmez bu kartlar verdiğin paraya yazık.
0 olarak daha iyisi alınmaz herhalde, ama 2. El almak daha mantıklı.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Öncelikle işlemcin nedir, ve hangi ilde yaşıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

0 olarak daha iyisi alınmaz herhalde, ama 2. El almak daha mantıklı.

Şuan sıfır ekran kartı alınmaz zaten nerde çöp kart var onlar kaldı hep piyasada. Şuan ikinci el sağlam ve tamirsiz kart alıp kullanmak en mantıklısı. Elinden geliyorsa aldıktan sonra komple söküp ince ince temizlik yapıp bir de kaliteli bir termal macun ile macun işlemini yapıp 1 sene kafan rahat kullanacaksın paşa paşa.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Şuan sıfır ekran kartı alınmaz zaten nerde çöp kart var onlar kaldı hep piyasada. Şuan ikinci el sağlam ve tamirsiz kart alıp kullanmak en mantıklısı. Elinden geliyorsa aldıktan sonra komple söküp ince ince temizlik yapıp bir de kaliteli bir termal macun ile macun işlemini yapıp 1 sene kafan rahat kullanacaksın paşa paşa.
Doğrudur, ben artık 2. El 980 Ti ile kasa öneriyorum.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
O bütçeyle alacağınız sıfır ekran kartı yetersiz kalır bence temiz bir ikinci el alın almadan önce gereken testleri yapın.