Ekran kartı harici pc önerisi max2000

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar iyi geceler.Belki benim lanet pc deki sorunları belirtmemden görmüş olabilirsiniz benim konularımı.Sisteme ekran kartı aldım sapphire rx 550 2gb ama yinede diğer sistem parçalarından sıkıntı yarattı.Sizden isteğim alabileceğim en ucuz ekran kartı harici sistem.Üzmezin yeter muazzam bişey yada yüksek bişey istemiyorum.max tutarım 2 bin daha azda olabilir burda amacım ekran kartsız eski hdd li 4 gb ddr 2 ram olan bi sistemden kurtulmak abi ddr2 diyorum.Ekran kartı gddr5 rx550 kart muazzam bi kart değil ama diğer parçalarla sanki misafirliğe gelmiş gibi oldu kart kendini gösteremiyor.Dediğim gibi ramlar ddr2 4 gb işlemci intel core 2 quad q8400 260 gb leş bir harddisk anakart zaten eski 4 gb ddr2 max desteği var.Arkadaşlarım abilerim max 2 milyar düşebiliriz ama yükselemeyiz ben öğrenciyim daha yeni ekran kartına para verdim ve 2 bin bile aşıcak taksit falan bişeyler yapıcam.(2bin max düşebiliriz) ekran kartı harici kasa önerisi bekliyorum sizlerden.Herkese şimdiden sonsuz teşekürlerimi sunuyorum uğraşlarınız için.