Ekran Kartı Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

CoffinBoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bir Bilgisayar aldım ve ilk geldiğinde ekran kartı bozuk geldi bizde tamir için geri götürdük ve sonra tekrar elimize geldi bu sefer olmuştu ama ben bir şey fark ettim ekran kartı aygıt yöneticisinde gözüküyor fakat görev yöneticisini açtığımda ekran kartı kullanımı 0 (sıfır) diyor ve hiçbir şekilde yükselmiyor ( bu arada ekran kartım amd radeon 530 2gb harici ekran kartı )
Ekran Görüntüsü (3).png

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Ben bir Bilgisayar aldım ve ilk geldiğinde ekran kartı bozuk geldi bizde tamir için geri götürdük ve sonra tekrar elimize geldi bu sefer olmuştu ama ben bir şey fark ettim ekran kartı aygıt yöneticisinde gözüküyor fakat görev yöneticisini açtığımda ekran kartı kullanımı 0 (sıfır) diyor ve hiçbir şekilde yükselmiyor ( bu arada ekran kartım amd radeon 530 2gb harici ekran kartı )Ekli dosyayı görüntüle 105538
İşlem gerçekleştirirken herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
oyun oynarken yada program kullanırkende böylemi? bide ekran kartı sürücüleri yüklümü?

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Pc'n Lenovo Ideapad 320 veya 330 olabilir. Bende de öyle grafik ayarlarından oyununu seçip yüksek perf. getirince oyunu açınca çalışıyor bende normal kullanımda bende de 0

CoffinBoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken yada program kullanırkende böylemi? bide ekran kartı sürücüleri yüklümü?
evet hep boyle ekran kartı sürücüleri de en güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc'n Lenovo Ideapad 320 veya 330 olabilir. Bende de öyle grafik ayarlarından oyununu seçip yüksek perf. getirince oyunu açınca çalışıyor bende normal kullanımda bende de 0
bilgisayarım lenovo v145 evet biliyorum ama bende grafik ayarlarında harici ekran kartım çıkmıyor

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
evet hep boyle ekran kartı sürücüleri de en güncel
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarım lenovo v145 evet biliyorum ama bende grafik ayarlarında harici ekran kartım çıkmıyor
o kadar bilemiyorum malesef :(