Ekran Kartı Bellek Paylaşımı

Bu konuyu okuyanlar

csstyke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

Sistemimde 8 gb bellek var fakat 6.93 gb ' ını kullanabiliyorum geri kalan kısmı ekran kartıma aktarmış ama zaten benim 4gb gtx 1050 ti dual oc ekran kartım var ekran kartımın sistem'den bellek çekmesini istemiyorum bu paylaşımı nasıl kapatabilirim ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    53.1 KB · Görüntüleme: 515

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Selam,
Win + R ( Başlat Çalıştır ) msconfig yaz. Ön yükleme sekmesine gel. Bellek üst sınırı kutucuğu işaretli mi ? İşaretliyse tikini kaldır PC yeniden başlat. İşaretli değilsede sen işaretle max. kaç mb a kadar seçebiliyorsan onu seç ve ardından PC ni yeniden başlattır... Sonucu bekliyorum.

csstyke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam,
Win + R ( Başlat Çalıştır ) msconfig yaz. Ön yükleme sekmesine gel. Bellek üst sınırı kutucuğu işaretli mi ? İşaretliyse tikini kaldır PC yeniden başlat. İşaretli değilsede sen işaretle max. kaç mb a kadar seçebiliyorsan onu seç ve ardından PC ni yeniden başlattır... Sonucu bekliyorum.

Dediğin kısımı ben bulamadım
--- Gönderi Güncellendi ---
Selam,

Tamam buldum işaretli değildi işaretleyip pc ' yi yeniden başlattım değişen birşey olmadı.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    13 KB · Görüntüleme: 715

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Dediğin kısımı ben bulamadım
--- Gönderi Güncellendi ---

Tamam buldum işaretli değildi işaretleyip pc ' yi yeniden başlattım değişen birşey olmadı.
Söylediğim yerin resmini atar mısın?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
BIOS'unuz güncel mi?