Ekran kartı ayrılmış bellek 64 MB gözüküyor.

Bu konuyu okuyanlar

TofasDoganSLx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar, lenovo g50-30 model laptop var elimde bununla CS:GO GTA4 vb. oynamak istiyorum fakat ekran kartım 2gb ama ayrılmış bellek kısmında 64 MB olarak gözüküyor. Bunu nasıl yükseltebilirim? Herşeyi denedim REGEDIT'e kodlar yazdım BIOS'a baktım ama bulamadım. Ekran kartım intel, yardım bekliyorum.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
onu maksimumu 64 ise yükseltemezsiniz, bios içinde (her bios aynı olmayabilir)integrated graphics card settings içinde yada video memory settings içinde bulursun.

TofasDoganSLx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onu maksimumu 64 ise yükseltemezsiniz, bios içinde (her bios aynı olmayabilir)integrated graphics card settings içinde yada video memory settings içinde bulursun.
Internette regeditten yükselten gordüm fakat deneyince olmadı.
Biosda graphics card adına bir bölüm yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak boot mode UFEI ayarlı onu Legacy yapsam ek seçenekler geliyormu ya da direkt formata falan girmesinden korkuyorum.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
configuration içinde graphics device ayarını biraz kurcala bir şeyler değişicek mi? eğer senin bios arayüzünde varsa yoksa şansına küs tümleşik ekran kartı belleğin sabit ve ne yazık ki sadece ofis ve internet için olan basit bir kart yada sistem diyelim!