Ekran kartı algılanmıyor csgoda

Bu konuyu okuyanlar

darksoulselami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi ben yenı pc aldım. CS GO yu indirdim açayim derken bana error meaji geldi. Ekran karti algilanmiyor diye . Sonra da biraz uğraştim sorna da ekran karti ototmatikmen intele geçti. Ve işin garıp yanı da bu kı , intelde ultrada kasmadan oynuyor. Ne yapmalıyım kı , gtx mx 230 la çalışsın?

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
Intel de sıkıntı yoksa devam :D
Şaka şaka
Sadece ekran kartının csgoda algılamadığına emin misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi ben yenı pc aldım. CS GO yu indirdim açayim derken bana error meaji geldi. Ekran karti algilanmiyor diye . Sonra da biraz uğraştim sorna da ekran karti ototmatikmen intele geçti. Ve işin garıp yanı da bu kı , intelde ultrada kasmadan oynuyor. Ne yapmalıyım kı , gtx mx 230 la çalışsın?
Bilgisayar Yönetimi>Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları sekmesini açıp screen shotını gönderir misin?

Burada ki nvidia ekran kartı gibi

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    130 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

darksoulselami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran Görüntüsü (1).png

Intel de sıkıntı yoksa devam :D
Şaka şaka
Sadece ekran kartının csgoda algılamadığına emin misiniz?

Bilgisayar Yönetimi>Aygıt Yöneticisi>Görüntü Bağdaştırıcıları sekmesini açıp screen shotını gönderir misin?

Burada ki nvidia ekran kartı gibi
attim driverlar guncel

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,531
Daha önceden ekran kartını algılıyomuydu eğer daha önce algılıyodu diyorsan fps farkları oldu mu eğer olmadıysa biri seni trollüyodur bence darkcometrattan filan öyle Bi uyarı göndermiştir :d

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Bilgisayarı en iyi performansa al sonra nvidia denetim masasına gir 3d ayarı olucak ona gir sonra onun ayarı otomatik te dir sen onu yüksek performanslı nvidia işlemcisi seç kaydet oyunlarda nvidia yı kullanmaya başlıyacak pc kartı görmese aygıt yöneticisinde gözükmez zaten

Son düzenleme:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
darkcometrattan filan öyle Bi uyarı göndermiştir
ne yasıyon sen ya :D darkcomet'ten başka rat yokmu

başka oyunlar görüyor mu