Ekran Kartı Adanmış Bellek Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

WuziMu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar bilgisayarımın bir oyunu kaldırıp kaldırmayacagını denemek için Can You Run İt adlı siteye girdim orda bilgisayarımın ekran kartı bilgisi var ingilizceden çevirdim Adanmış Hafıza : 32MB diyor ekran kartı boyutum her formatda bi değişiyor.Windows 10 yükseltme yapdım nedeni nedir nasıl düzeltirim yanıtlarınızı bekliyorum. :)
m3l8P8.png

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Bilgisayarınızın harici bir ekran kartı yok sanırım. Dahili ekran kartını kullanıyorsunuz doğru mu? O siteye güvenmeyin çok boş bir site.

WuziMu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayarınızın harici bir ekran kartı yok sanırım. Dahili ekran kartını kullanıyorsunuz doğru mu? O siteye güvenmeyin çok boş bir site.
Hiç bi oynama yapmadım bilgisayarımda nasıl geldiyse o :) Şöyle birşey var birde her formatda boyutu değişiyor ondan sıkıntım var.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Hiç bi oynama yapmadım bilgisayarımda nasıl geldiyse o :) Şöyle birşey var birde her formatda boyutu değişiyor ondan sıkıntım var.
Toplam bellek miktarı kullandığın Ram miktarıyla orantılı bir şekilde artar. Ama orda kaç yazdığının size hiçbir faydası yok. Dahili ekran kartınız çok zayıf zaten 10 gb da olsa aynı performansı verir takılmayın =)

WuziMu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Toplam bellek miktarı kullandığın Ram miktarıyla orantılı bir şekilde artar. Ama orda kaç yazdığının size hiçbir faydası yok. Dahili ekran kartınız çok zayıf zaten 10 gb da olsa aynı performansı verir takılmayın =)
Tamamdır Sağolun.
Konu Kilit