Ekran kararma sorunu nasıl çözülür?

Bu konuyu okuyanlar

Blackfox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar sabahtan beri bu sorun ile uğraşıyorum ama çözemedim.
Normalde dün oyun oynarken ya da internette gezinirken hiçbir şey yoktu ama ne olduysa bu sabah sorunlar oluşmaya başladı.
Oyun oynamaya çalıştığım zaman oyun açıldıktan 5-10 saniye bir şey olmuyor ama 5-10 saniye geçtikten sonra ekran kararıyor, arkadan ses gelmeye devam ediyor.
Daha sonra eğer görev yöneticisini açarsam ekran geliyor ama kapadıktan sonra ekran tekrar gidiyor.
Daha sonra canlı derse girdim aynı sorun orada da başıma geldi. Eğer canlı derste herhangi bir yere dokunursam ekran kararıyor.
Ekran kartım Sapphire RX 470 4 GB. Driver olarak WHQL driver yüklü.

Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Merhabalar sabahtan beri bu sorun ile uğraşıyorum ama çözemedim.
Normalde dün oyun oynarken ya da internette gezinirken hiçbir şey yoktu ama ne olduysa bu sabah sorunlar oluşmaya başladı.
Oyun oynamaya çalıştığım zaman oyun açıldıktan 5-10 saniye bir şey olmuyor ama 5-10 saniye geçtikten sonra ekran kararıyor, arkadan ses gelmeye devam ediyor.
Daha sonra eğer görev yöneticisini açarsam ekran geliyor ama kapadıktan sonra ekran tekrar gidiyor.
Daha sonra canlı derse girdim aynı sorun orada da başıma geldi. Eğer canlı derste herhangi bir yere dokunursam ekran kararıyor.
Ekran kartım Sapphire RX 470 4 GB. Driver olarak WHQL driver yüklü.

Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?
başka görüntü kabloyla deneyebilirsin.

Blackfox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başka kablom yok ama kabloyu diğer slota takınca garip bir şekilde çözüldü.