Bu konuyu okuyanlar

kral3636

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu ekonomik kriz nasıl olacak.
Herşeye zam geldi ya... Zengin zenginleşti, fakir dahada fakir bu nedir ya 3 senedir bı ayakkabı alamiyoz . Yardım!!!!! Heralde. Yurtdışı na mi gitsek

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Birader Öncelikle Merhaba Ülkemizde Başta Üretim Az Hem İthalat Yapıyoruz İhracat Yok O Yüzden Bu Durumdayız Eğer Bu Ülkede Nerdeyse Herkes Beyin Göçü Yapıyor Yani Anlayacağın Birileri Çıkıp Bir Şeyler Üretmeye Başlamazsa Halimiz İyi Değil Umarım Türkiye Tez Zamanda Kendine Gelir Ve Çok Güçlü Bir Şekilde Kalkar

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Dev projeden haberin yok herhalde, kek yiyeceğiz kıraathanede.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Sana aç karna, sabah-akşam A Haber yazıyorum, üç güne kendini harika hissedeceksin.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dev projeden haberin yok herhalde, kek yiyeceğiz kıraathanede.
Aynen korkunç avatarlı adam. :)
Kekimizi yiyoruz atvmizi izliyoruz şahlanmazsanız paranız iade.
Pardon kek bedavaydı değil mi

Reaksiyon puanı
892
İnternetten alışveriş şart oldu artık.Tuvalet kağıdı bile 60 tl olmuşken...
Zaten böyle giderse iyi bir üniversiteye gidersem üniversiteden sonra yurtdışına gidebilirim.Zamlar zamlar her yerde zamlar...

---- Mesajlar birleştirildi ----

bimdeki 25 kuruştu 35 olmuştu son durumunu bilmiyorum.
Evet ama oradaki topkekse 50 krş:D

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bizim markette de 50 krş tu topkek. Şimdi 75 krş :)
O değilde ucuz diye A101deki Normal cipsler yerine gidip Bim'den cips alayım dedim. Dandik falan ama fiyat olarak diğerlerini geçmiş. 4tl olmuş party cipsler neredeyse.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bedava kek,çay,makarna ve kömüre oylarını satan lar...

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
5 yıl sonra 1923'ün çiçeği burnunda devleti gibi biz de "Yeni Türkiye"nin borçlarını ödüyor, sorunlarını çözüyor, hastalıkları ile mücadele ediyor, üretimi arttırmaya çalışıyor, dışa bağımlılığı bitirmeye çalışıyor olacağımızı umut ediyorum. 2023'ün önemi budur sanırım; kuruluş ayarlarına geri dönmek, Gazi Paşa'nın yoluna girmek.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Sorunumuz alaya alınacak bir durum değil bence üretmedikten yerliye yönelmedikten sonra birilerinden şikayetçi olmakla ilerleyemeyiz üretmemiz şart dışa bağımlı oldukça işimiz zor bunlar gerçekler ama kardeş 3 senedir ayakkabı alamıyor musun? Hayır durumun olmayabilir anlarım ama ayakkabı 40 liraya bile bulursun yani her yer ayakkabı o yüzden diyorum yanlış anlama çok dikkatimi çekiyor yani giyim kuşam olarak her bütçeye uygun bir şeyler var tabi çok süperini iyisini alacam diye düşünürsen onu bilemem ama giyimde bir sıkıntı yok bence pahalı şeyler zaten pahalı yani ben gidip de 300,400 liraya ayakkabı almayı düşünmem bütçeme uygununu ararım sende ara bulacaksın biraz birikim yaparsan hallolur:) Yurtdışında seni ellerinde işle ekmekle karşılayacaklarını hiç sanmıyorum gene de öyle bekleyenin varsa gidebilrsin ama birgün gene bu vatana döneceksen sorundan kaçmanın faydalı olcağını sanmıyorum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İş yerleri iflas ediyor insanlar işten çıkarılıyor
Herşey zamlandı en iyisi el ele tutup atlayalım

CanAydın

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İlk önce küçük esnaf sonra Büyük is verenler batacak bu sırada Halk yiyecek hiçbirşey bulamayacak devlet sakinleştirmeye Propaganda yapmaya başlayacak açlıktan ölmeye yakın olan halk ayaklacak çok sayıda kişi ölecek ve kazanan'da kaybeden'de halk olacak sonra America adalet dağıtmaya geliyorum diyerek Madenlere çökecek.