Ek oturum açma bilgileri gerekebilir ??

simurg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne olduysa 1 hafta önce oldu daha öncesinde böyle bişey olmuyordu.
Bilgisayarıma hamachi programını kurdum lan dan oyun oynarken 30 dk veya 1 saatte bir net gidip geliyor ve bildirim geliyor "Ek oturum açma bilgileri gerekebilir".
Modem arayüzü ile ilgili bir sorun olabilirmi diye düşündüm ama pek anlamadığım için yapapmadım. Format attım oda çare olmadı.
Yardımlarınızı bekliyorum...

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun dsl bağlantısında, modemde ya da eğer kablosuz ise bilgisayarının wirelessında sorun var. Modem kapanmıyor ama birkaç saniyeliğine internet bağlantısı gidiyor. Win7 de sana olabilecek bir ihtimali söylüyor ki "ek oturum açma.." uyarısının çıkmasında bir sıkıntı yok. Dediğim gibi bağlantının kesintiye uğramasına sebep olan bir sorun var bence kontrol ettir

M/S/E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ek oturum açma bilgileri gerekebilir peki bu baloncuğu nasıl kaldırabiliriz ?

ttamyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baloncuk zaten kendi kendine sönüyor Kaldırmanın yolunu bilmiyorum ama

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O baloncuk normalde TTNET kullanıcı adı veya şifreni yanlış yazdığında çıkıyor.

M/S/E

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten beni sinir eden tarafıda o zırt pırt baloncuk çıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun routerda yani modeminizde, modemin ayarlarına girip internete bağlanmak için gereken ttnet'in verdiği kullanıcı adı şifre kombinasyonunu tekrar girip işlem bittikten sonra modeme restart atın. Modeminizi tekrar yapılandırdıktan sonra büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Bu tür sorunlar genelde iss'dan yada modemden kaynaklanır. Modemin ayarları düzgünse iss nı arayıp kontrol ettirmek gerekir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde Böle Telefondan Bilgisayardan Bağlanamıyorum Diyorki İnternete Bağlanmak İçin Oturum Açmanız Gerekebilir Nasıl Hallederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sorununun cevabı DNS adresını otomatık ten al kendın bı DNS adresı bul mesela en basıtınden 8.8.8.8 8.8.4.4 yap b u kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a beyler ek oturum gerekebirlie yazısı gelito hemen tt net sayfası geliyo aca kullanıcı adıyla şifreyimi yannlıs yazdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun routerda yani modeminizde, modemin ayarlarına girip internete bağlanmak için gereken ttnet'in verdiği kullanıcı adı şifre kombinasyonunu tekrar girip işlem bittikten sonra modeme restart atın. Modeminizi tekrar yapılandırdıktan sonra büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Ya abi benim modemde sorun fln yok tabletten ipaddan telefondan giriyorm ama bilgisayardan girince açılmıyor internet bağlantısında sorun yok üstelik sorunları çöz diyorum hiçbir sorun bulunamadı yazıyor ve ek oturum açma bilgileriniz gerekebilir yazısı çıkıyor (faturam yok) üstüne tıklatınca internet açılıyor fakat yeni sekme olarak (!!!!!!) Yani hiçbirşey açılmıyor yardım lütfen !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biziminternet için söyleyen varsa bana ulaşsın burdan ben bakarım sorun deil

serkanyildiz09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Range extender kurulumundan sonra da aynı hatayı alıyorum bunda ne yapmalıyım?