Ehliyet

Bu konuyu okuyanlar

denizcangunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Aile hekimim göz muayenesi için uzman hekime danışılması gerektiğini söyledi sağlık raporunu ordan alabilceğimi söyledi dediği gibi devlet hastanesine gittim ve gözüm ölçüldü falan raporu aldım 2.grup sürücü olabilir işaretlendi sürücü kısıtlama kodlarında 01.06 gözlük veya kontakt lensler diyor bu ne oluyor uzman hekim bana gözlük veya lens herhangibir şey yazmadı demedi gözlük almalımıyım almamalıyım sınavlarda bi önemi var mıdır? Teşekkürler. ( hipermetrop)

Maksut_0o

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bildiğim kadarıyla o numarada gözlük şart değil. Doktor gözlük yazmadıysa veya bununla ilgili bir şey demediyse sorun olmaz bence. Ama şunuda ekliyeyim 2-2,5 göz numaralarım. 5 Yıldır trafikte aktifim daha hiç gözlükle ilgili problem yaşamadım. 60-70 yaşındaki ihtiyarlar araba kullanıyor senin o numarana takılmazlar heraldi.

denizcangunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla o numarada gözlük şart değil. Doktor gözlük yazmadıysa veya bununla ilgili bir şey demediyse sorun olmaz bence. Ama şunuda ekliyeyim 2-2,5 göz numaralarım. 5 Yıldır trafikte aktifim daha hiç gözlükle ilgili problem yaşamadım. 60-70 yaşındaki ihtiyarlar araba kullanıyor senin o numarana takılmazlar heraldi.