Soru Ehliyet kaptırdım saçmalık içindeyim.

Bu konuyu okuyanlar

Timuçinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
B sınıfı ehliyetimi aldım, 2 sene stajersin ceza puanın 80, 2 sene sonunda 100 olacak dendi bilgi doğru.

Stajetliğimin bitmesine 1 hafta kala ceza puanım doldu ve ehliyetim süresiz bir şekilde geri alındı.

1 ay öncesinde ise D1 (minübüs ehliyeti) ne yazılmıştım. Ehliyetimi kaptırdık tan 1 hafta sonra da D1 sınavım vardı. Ehliyeti kaptırdığım için gitmedim.

Bugun beni sürücü kursundan arayıp haftayasınavım olduğunu söylediler başımdan geçen olayı anlatıp ehliyetimin olmadığını söylediğim halde benı ısrarla yarın sınava çağırdılar.

Şimdi ben o sınavı geçersem D1 ehliyet sahibi mi olacağım?
B ehliyeti aldılar.

KAFAM ÇOK KARIŞIK LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

Son düzenleyen moderatör:

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
B sınıfı ehliyetimi aldım, 2 sene stajersin ceza puanın 80, 2 sene sonunda 100 olacak dendi bilgi doğru.

Stajetliğimin bitmesine 1 hafta kala ceza puanım doldu ve ehliyetim süresiz bir şekilde geri alındı.

1 ay öncesinde ise D1 (minübüs ehliyeti) ne yazılmıştım. Ehliyetimi kaptırdık tan 1 hafta sonra da D1 sınavım vardı. Ehliyeti kaptırdığım için gitmedim.

Bugun beni sürücü kursundan arayıp haftayasınavım olduğunu söylediler başımdan geçen olayı anlatıp ehliyetimin olmadığını söylediğim halde benı ısrarla yarın sınava çağırdılar.

Şimdi ben o sınavı geçersem D1 ehliyet sahibi mi olacağım?
B ehliyeti aldılar.

KAFAM ÇOK KARIŞIK LÜTFEN YARDIMCI OLUN.
D1 Ehliyetin olur.Yanlış biliyor olabilirim ama D1 B den yüksek sanırım.D1 aldıktan sonra D1 altındaki her şeyi kullanabilirsin sanırım.
(yanlış olabilir)

Son düzenleyen moderatör:

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Screenshot_2.png
Screenshot_1.png

İncelemenizi tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdiden hayırlı olsun.

Timuçinn