Egzama'ya Ne İyi Gelir Deneyip Faydasını Gördüğünüz Bir Şey Var Mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar egzama, 3 yıldır derdini çektiğim durum. Burun kenarlarımdan başlayıp ağız çevreme ve çeneme yayıldı. Kızarıklık ile beyaz dökülmelere neden oluyor hafif te kaşıntı.
Sizin aranızdan egzama rahatsızlığı geçirmiş ve gerçekten tedaviye katkıda bulunduğunu fark ettiği bi doğal yöntem var mıdır?
İnternette egzamaya ne iyi gelir diye araştırma yaptım ama bisürü yöntem var sizin deneyimleyip etkisini gördüğünüz şeyleri merak ettim siz ne derseniz onu uygulayacağım.
*Doktorumun uyguladığı tedavi hiçbir işe yaramıyor şu an çok kötü durumdayım o yüzden yazmak zorunda kaldım.
Yardımcı olursanız mutlu olurum teşekkürler :)

GunShot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pek bı bilgim yok ama bepanthol işe yarayabilir eczacıdan temin edebilirsin ha bu arada geçmiş olsun

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,593
Merhaba,

15 yıldır seboreik dermatit rahatsızlığım var doktor doktor gezdim kullanmadığım ilaç kalmadı. Sonunda son 1 aydır atık yüzümde hiç çıkmıyor. Aktardan parcar kökü aldım havanda dövdüm ve zeytinyağı ile kavurdum hergün yatmadan önce yüzmdeçıkan yerlere sürdüm sabah yıkadım yaklaşık 10 -15 gün kadar devam ettim sonra 2 gün boyunca zeytinyağında uzun yıllanmış kudret narını sürdüm artık yüzümde hiç çıkmıyor. Herekese öneriyorum
Böyle bir şey buldum. :blush:
Belki yardımcı olabilir.

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207

RyteX

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Arkadaşlar egzama, 3 yıldır derdini çektiğim durum. Burun kenarlarımdan başlayıp ağız çevreme ve çeneme yayıldı. Kızarıklık ile beyaz dökülmelere neden oluyor hafif te kaşıntı.
Sizin aranızdan egzama rahatsızlığı geçirmiş ve gerçekten tedaviye katkıda bulunduğunu fark ettiği bi doğal yöntem var mıdır?
İnternette egzamaya ne iyi gelir diye araştırma yaptım ama bisürü yöntem var sizin deneyimleyip etkisini gördüğünüz şeyleri merak ettim siz ne derseniz onu uygulayacağım.
*Doktorumun uyguladığı tedavi hiçbir işe yaramıyor şu an çok kötü durumdayım o yüzden yazmak zorunda kaldım.
defne yaprağı kaynatıp yüzüne sür gerçekten işe yarıyor

Hommbitkisel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben homm bitkisel firimasından efe size yardım edebilirim egzamanın geçmesi için ürünlerimiz bulunmakta siz bana instagramdan yazın yardımcı olurum size