Eğitim için yardım; telefon kameralarinin hayatımızda ki olumlu ve olumsuz yonleri nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

aliglr1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışında okuyorum.yarına yetiştirmem gereken bir ödevim var. Bu konu hakkında sizinde görüşlerinize ihtiyacım var

karnext

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Olumlu yön olarak ders notlarını ilk soraya koyabiliriz :D ayrıca bu kameralar sürekli yanımızda olduğundan çok hızlı bir şekilde o anki görüntüyü yakalayabiliriz , e bu görüntüler de sürekli telefonumuzda olduğundan her zaman yanımızda demektir. Fakat zararlı olarak şuu söyleyebilirim. Kameralar kötü niyetle kullanılabiliyor.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Not alma konusunda yardimci oluyor gibi gorunse de not alma esnasinda el ile yazmanin akilda kaliciligini bu tembellik öldürüyor.

Sinif ortaminda istenmeyen goruntuler kaydedilmesine neden olabiliyor.

En olmasi gereken cep telefonunun egitim saatlerinde ogrencide olmamasi. Cunku ogrencinin dikkatini haddinden fazla dagitiyor.

Derste mesaj bekleyen snapchat ile mesajlasan abuk subuk fotograflar ceken bir ogrencinin akademik basarisindan soz etmek imkansiz.

Ancak okulu eglence yeri cocuk avutma kurumu olarak goruyorsaniz sorun yok her seyi yapabilirler telefon ile...

Son mesajlar